reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

No ja tez tak czekam do konca, ale teraz tak sobie dalam wstepna cene, a i tak cena minimalna sprzedajacego nie zostala osiagnieta jeszcze, takze myśle, że ze 100zł chcą za ten bujaczek.
 
reklama
a ja wlasnie poluje na kombinezon 56/62 bo doszlam do wniosku ze zawsze w listopadzie to ja kurtke zimowa nakladalam a dla dziecka to mialam taki jesienny kombinezonik niezbyt gruby zobacyzmy czy uda mi sie wygrac za grosze ;)
ja kupilam taki: =SN= BLUE ANGEL milusi kombinezon ok. 62 błękit (750797601) - Aukcje internetowe Allegro
dzis im przyszedl, jestem zadowolona, cena niska, a fajny, gruby, mysle ze na zime akurat, jutro go wypiore to sie dowiem, jak sie zachowa po praniu ;] to wtedy napisze o reszcie wrazen :-)
 
ja pilam praie taki sam...tylko to bylo jakies 6 miesiecy temu no i niespodzianka...bo kupilam rozowiutki dla dziewczynki a okazalo sie ze chlopiec:-Dwiec moje male szczescie przez okres ..bynajmiej ten zblizajacy zimowy..bedzie nosil rozowiutki kombinezonik...szkoda ze daleko mieszkam bpo z checia bym sie z kims wymienila...kto tez popelnil traka gafe jak ja:-D:tak:
 
Jej, mam problem z rozmiarem. Jakie Wy kupujecie? Czy 62 nie będzie za mały? Jak szybko rosną dzieci:eek::eek::eek::eek::eek:?? Chciałabym żeby mały miał jeden kombinezon na zimę. Nie mam jednak pojęcia jak duży się urodzi.. Ot i dylemat.:eek:
 
Kupiłam sobie stanik do karmienia (tzn. nie typowy do karmienia, ale w tym celu;) Szukałam takiego typowego z klapką, ale w HiM były ogroomniaste a ja jak na razie nie mam dużego biustu, na allegro boję się kupować bo może być za duży, a poza tym wolałabym pomacać coś co będzie dużo czasu spędzało z moimi piersiami.
I kupiłam taki zakładany, jest bardzo miły w dotyku, fajny materiał i elastyczny, więc nawet jak mi cycuchów przybędzie, to się dopasuje. Testowała może któraś z Was taki model?
 

Załączniki

  • P1010222.jpg
    P1010222.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 22
  • P1010223.jpg
    P1010223.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 19
Jej, mam problem z rozmiarem. Jakie Wy kupujecie? Czy 62 nie będzie za mały? Jak szybko rosną dzieci:eek::eek::eek::eek::eek:?? Chciałabym żeby mały miał jeden kombinezon na zimę. Nie mam jednak pojęcia jak duży się urodzi.. Ot i dylemat.:eek:
Nie da rady aby w jednym nasze maluszki pochodzily, trzeba przynajmniej 2, 62 i 68. Tak mi sie wydaje przynajmniej...
Ja mam na jeden na 50-56 i dwa na 62(jeden cienszy po synku jeden grubszy kupiony), bede musiala pomyslec o 68, ale znajoma do mnie wczoraj dzwonila, ze jej corka ma na zbyciu jakis niebeski kombinezon malutki i mam nie kupowac...ciekawe jaki rozmiar, mam nadzieje, ze wlasnie 68.
 
Mi się wydaje , że wystarczy jeden kombinezon tylko, że na początku będzie trochę zadzuży :)
Ja mam rozmiar 62, ale wygląda na większy trochę.
Moim zdaniem wystarczy on Malwinie na całą zimę.
 
Hmm.. Jeżeli dzidzia urodzi się "krótka" np 52 cm, to już 62 będzie rozmiarem kosmicznym, a co dopiero 68?? Jak ubrać takie maleństwo w 68? można będzie dziecko zgubić.. A dwa kombinezony.. Nie wiem. Jak szybko rosną dzieci na początku?
 
Moim zdaniem w tym rozmiarze 62 dół będzie zadługi, więc jakims paskiem przewiąże małą w pasie i lekko podciągne ten dół i będzie dobrze :-)

Zresztą pod spód będziemy ubierac małą w cos jeszcze niż tylko śpiochy.
No nic zobaczymy jak się urodzi jak to wszystko wyjdzie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też mam kombinezon na 62 i myślę, że dziecko i tak pod nim będzie ubrane to powinien być o.k.:tak:

Mam tez na 68 niebieskiego misia z uszkami ale ten to jest ogromny w porównaniu z 62:tak:
 
Do góry