reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

ja tez nosze wszystkie swoje stringi koronkowe sprzed ciaży :-)szkoda tylko ze o stanikach moge zapomnieć :-( a wczesniej nosilam tylko komplety...
swoja droga wczoraj uzupelnilam swoja garderobe o wielkie babcine bokserki zeby miec co po porodzie na siebie zalozyc bo stringi chyba moga sie nie sprawdzic :-D
 
reklama
ja to mam kosmicznie wielkie podkłady ale mam tylko 2 opakowania po 10szt
i nie zamierzam kupować więcej... później będę używać normalnych tych wielkich podpasek na noc;-)

a nie mają kleju pewnie dlatego żeby się ich szybvciej i bez problemu pozbyć...:-D
 
swoja droga wczoraj uzupelnilam swoja garderobe o wielkie babcine bokserki zeby miec co po porodzie na siebie zalozyc bo stringi chyba moga sie nie sprawdzic :-D

bokserki, czyli że mają luźne nogawki? :eek: zastanów się jeszcze... :cool2:

tylko w szoku jestem ze nie maja kleju :|

i skrzydełek :-) nie mają kleju, bo z reguły nosi się je bez majtek, albo w tych siatkowych gaciach poporodowych, i na ogół nosi się je na leżąco, a nie na aerobik.. no to po co klej :eek:
 
a jak ja wstac musze? reka trzymac? :| o boze ...

haha, ja na porodówce jak gejsza chodziłam.. nie tylko ja zresztą :-) podkłąd trzyma się udami :cool2: majtek się nie zakłąda, bo one utrudniają wietrzenie rany. jak jesteś bez majtek, to za każdym razem jak się kładziesz, możesz bez przygpotowania się wietrzyć :-p Po moim pietrwszym porodzie polożna chodziła i sprawdzała, czy każda na pewno bez majtek...
 
hhahah no nieźle....
to co... mówisz że nosisz luźne gaciory zwane bokserkami:-p;-) hiiiii
ale dla mnie i tak najlepsze są figi:cool2:


nie no, ja mam takie obcisłe bokserki, tylko zapomnialam że to też bokserki.... codziennie na mężu widuje te luźne, a że ciąża ogranicza mój intelekt, to i nie skojarzyłam.... :eek: W Twoim poście widze małą zemstę za mój zachwyt nad spotkaniem Twoim i MaryMary :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry