reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

My tez wszystko sami....mysle, ze pl czesto jest tak, ze dostajesz cos od kolezanek po dzieciach czy od rodziny itp..

A ja wlasnie mialam ogromny problem z ciuszkami. Bo u nas kobiet w ciazy pod dostatkiem, gdzie sie nie spojrzysz, tam brzuchy :szok: az sie boje co to bedzie na porodowce. No i kazda trzyma ciuszki dla siostry, bratowej, szwagierki itp itd. A u mnie w rodzince od paru lat sami chlopcy, a po Julce pozbylam sie wiekszosci calkiem niedawno i strasznie zalowalam, jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy (ktorej zreszta sie nie spodziewalam, bo w koncu 3 lata staran i nic). No i musialam kupowac. Ale w koncu odnowilam kontakty na nk ze staaara kolezanka i od niej kupilam 2 ogromne siatki ciuchow za 70 zl (a dzien wczesniej w lumpie za 50 zl cztery rzeczy :sorry:).

Ktos sie pytal o materac do lozeczka turystycznego. To kupuje sie osobno.

A i jeszcze cos na temat tych wacikow LEKO. Ponoc nie sa dobre do pepuszka (choc przy pierwszej uzywalam) i z kim nie rozmawiam to odradza. Moze ktos cos slyszal na ten temat?

Pathanka ja sie obkupilam w podpaski tez duze firmy bella:
BELLA BABY Pieluszki jednorazowe 10szt - opinie o BELLA BABY Pieluszki jednorazowe 10szt
i pamietam, ze w szpitalu tez takie nam rozdawali jak ktorejs zabraklo. Mam teraz ok 10 paczek, ale wiem ze to malo :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No własnie, jak ktos moze od kogos dostać ciuszki itp lub kupic po na prawde dobrej cenie, to fajowo, bo ja mam jedna kolezanke z pol rocznym dzieckiem i ona dla siostry oddała wszystko bo ta drugie urodziła.
A ta liste, to i tak każda 'pod siebie' musi zweryfikować.
 
No własnie, jak ktos moze od kogos dostać ciuszki itp lub kupic po na prawde dobrej cenie, to fajowo, bo ja mam jedna kolezanke z pol rocznym dzieckiem i ona dla siostry oddała wszystko bo ta drugie urodziła.
A ta liste, to i tak każda 'pod siebie' musi zweryfikować.

tez bym sobie poczytala, ale 25 stron... to mnie przerasta :-D nie usiedze tyle na krzesle :zawstydzona/y:
 
Do dziewczyn z Wawy!!! Gdybyś któraś potrzebowała rożka nowiusiego 80cm/80cm moge załatwić za 19 zł. Teściowej kolezanka się zajmuje szyciem tego typu rzeczy:-)Ja się zaopatrzyłam akurat był seledynowy.Wrzucę fotkę pozniej bo padam po jezdzie...

no ja już mam... za 65 zł :eek: ale dzięki :-D , fajnie miec tesciową, co ma szyjące koleżanki :-)
 
ja nie kupowałam rożka... jeden dostaliśmy gratis z zestawem pościeli a drugi z wózeczkiem.... a ja i tak nie zamierzam używać....
pomagałam bratowej przy jej dzieciach i nosiłam bez rożka bo było wygodniej...
w rożku dawała do noszenia jak ktoś z rodzinki przyszedł w odwiedziny:tak:
albo nakrywała do spania;-)
 
ja nie kupowałam rożka... jeden dostaliśmy gratis z zestawem pościeli a drugi z wózeczkiem.... a ja i tak nie zamierzam używać....
pomagałam bratowej przy jej dzieciach i nosiłam bez rożka bo było wygodniej...
w rożku dawała do noszenia jak ktoś z rodzinki przyszedł w odwiedziny:tak:
albo nakrywała do spania;-)

ja mam rożek z usztywnieniem z gryki - rewelacyjny do odkładania dzidzi jak już uśnie, bo dzidzia nie czuje ze jest odkłądana, więc się nie wybudza :-D takie małe oszustwo....

co do bella baby - ja po każdym porodzie zużyłam po 3 paczki. Później w zupełności wystarczały always na noc..
 
ja mam rożek z usztywnieniem z gryki - rewelacyjny do odkładania dzidzi jak już uśnie, bo dzidzia nie czuje ze jest odkłądana, więc się nie wybudza :-D takie małe oszustwo....

co do bella baby - ja po każdym porodzie zużyłam po 3 paczki. Później w zupełności wystarczały always na noc..
j a też kupiłam taki rożek :))

właśnie gdzieś czytałam że tylko przez pierwsze dni są potrzebne te bella a później wystarczą zwykłe podpaski na noc i na pewn są wygodniejsze :))
 
j a też kupiłam taki rożek :))

właśnie gdzieś czytałam że tylko przez pierwsze dni są potrzebne te bella a później wystarczą zwykłe podpaski na noc i na pewn są wygodniejsze :))

a ze mnie tak lecialo, ze sporo paczek zuzylam w szpitalu i potem bylo mi w nich naprawde dobrze w domu. No i nieraz one nie starczaly, mimo ciaglego zmieniania. Fakt ze dochodzilam do siebie dwa tygodnie, wiec moze dlatego mi tyle ich zeszlo :sorry:. Na normalne przeszlam dopiero podczas pierwszego okresu.


No i przeciez te podpaski sa wygodne!! jak sie do nich przyzwyczaisz :)
 
reklama
Do góry