reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
a ja zapomnialam sie pochwalic kupilam dzisiaj zestaw : lozeczko+ materacyk+zestaw poscieli (ochronka na lozeczko i kolderka) +stojacy przewijak z wanienka jutro maja mi przywiesc
Buy your Kiddicare Nursery Package reviews from Kiddicare Cots | Online baby shop | Nursery Equipment
napiszcie co myslicie ja pytalam siostre o zdanie to jej sie nie podobalo powiedzila ze wszystko takie nijakie:zawstydzona/y: a wlasnie mi sie spodobalo wszystko juz sama nie wiem...moj facet jeszcze nie widzial bo w pracy boje sie czy mu sie spodoba jak dla mnie to byla swietna okazja:tak:
a to sam przewijak jest zdjecie wanienki
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs...displayA_124_10751_-1_14056_89565_10001_14056
 
a ja zapomnialam sie pochwalic kupilam dzisiaj zestaw : lozeczko+ materacyk+zestaw poscieli (ochronka na lozeczko i kolderka) +stojacy przewijak z wanienka jutro maja mi przywiesc
Buy your Kiddicare Nursery Package reviews from Kiddicare Cots | Online baby shop | Nursery Equipment
napiszcie co myslicie ja pytalam siostre o zdanie to jej sie nie podobalo powiedzila ze wszystko takie nijakie:zawstydzona/y: a wlasnie mi sie spodobalo wszystko juz sama nie wiem...moj facet jeszcze nie widzial bo w pracy boje sie czy mu sie spodoba jak dla mnie to byla swietna okazja:tak:
a to sam przewijak jest zdjecie wanienki
Buy your Scallywags Bath / Changing Station - Yellow reviews from Kiddicare Bath And Changing Units | Online baby shop | Nursery Equipment
Przecież to Ty kupujesz dla swojej dzidzi i Tobie ma się podobać :-) Jeśli Tobie się podoba, to znaczy, że dokonałaś dobrego zakupu :-) I pamiętaj, że są gusta i guściki. :-D
 
moja siostra przez pół roku używała Pampersó, bo Hugisy odparzały. Już nie jedną opinię taką o Huggisach słyszałam. A później zmieniła na pielkuszki z Lidla, Toujours się nazywają i w dotyku oraz wilkości są prawie identyczne jak Pampersy :))
 
reklama
Ja uzywalam przez ponad rok Pampersow bo wlasnie bylo cieplo i szybko pupa czerwona sie robila. Pozniej kupowalam z Tesco takie fioletowe i sa bardzo podobne do Pampersow, no ale jednak po nocy wiekszy tobołek córcia nosi niz w Pampersach:-D Jakos mi bylo dziwnie sie rozstac z Pampersami bo byly świetne, i ślicznie pachniały:tak: no ale jednak tamte o polowe tansze:tak:

A dlaczego tetrowe pieluszki lepsze i zdrowsze od jednorazowych? Przeciez tetrowe to jak kompres z moczu wprost na skórę, no i zawsze przeciez trzeba na tetre cos załozyc, mam na mysli jakies foliowe majteczki.
Ja nigdy nie myslalam zeby uzywac tetry, żadko kiedy dziecko ma uczulenie na wszystkie pieluszki dostepne na rynku:baffled: Ale slyszalam ze w niektorych szpitalach zalecaja stosowanie tetry przez pierwsze dni, ze niby lepiej ocenic pierwszą kupke czy siusiu:dry:
 
Do góry