reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Izabelka-ja biore kwas foliowy 3-miesiąc lekarz mi przepisał 15 mg. raz dziennie na recepte[acidum folikum],ale można też dostać bez recepty mniejsze dawki i trochę drożej kosztuje.
 
reklama
DZIEWCZYNKI POMÓŻCIE NIE WIEM CO MAM MYŚLEĆ-wczoraj miałam dostać @ i pużnym wieczorem na papierze toalet.zauważyłam zabarwiony śluz na czerwono pomyślałam ,że to własnie ta wredna @,ale od tamtej chwili nic więcej nie poleciało ani kropelka.Jestem strasznie zdenerwowana ,zrobiłam rano test ciążowy paskowy,który zakupiłam na Alegro u Ewy Analityk no i niestety wyszedł negatywny -więc co sie dzieje? może te testy są do niczego a może ja trochę przesadzam i może ta @ sie rozkręci i poleci -rany już nie wiem co mam myśleć -napiszcie mi coś -proszę.Już miałam nadzieje ,że zaszłam -ale test negatywny.
 
lANA KONIECZNIE KUP TEST-QUIK DOSTĘPNY W APTECE ,SZYBKO GO ZRÓB I NAOISZ JAKI WYNIK.TRZYMAM KCIUKI .OLIWKA ;D ;D ;D ;D ;D
 
Też ci radze zrobić drugi test, bo to różnie bywa. A czytałam, że na początku ciąży może wystąpić plamienie lub lekkie krwawienie. Głowa do góry :) Trzymam mocno kciuki.
 
Lana slonko jak tam test -zrobilaś 2? ,który to dc . a może to dopiero implantacyjne krwawienie i na test za wcześnie?Tak bym chciała żebyśmy wszystkie juz byly zafasolkowane!!!!!!!Pomodlę się o to .OLIWKA ;)
 
Dziekuję wam za rady, kupiłam Folik i łykam od wczoraj. A dziś siedzę jak na szpilkach-przyjdzie @ czy nie?! Miłego dnia dziewczyny ;) życzę pięknych fasolek :)
 
Oliwka dziś mam 31dc.i nic ani kropelki a cykle mam zawszwe 28-29dniowe.Czytałam na innym forum[nasz bocian],że test mógł mi nie wyjść ,bo niektóre dziewczyny też miały takie przypadki,a gdy zrobiły po tygodniu to wyszedł pozytywnie.Postanowiłam poczekać do poniedziałku i jeśli ni epokaże się @[mam nadzieje ,że nie]to ide z samego rana pobrać sobie krewke na beta hcg.podobno to najpewniejsza metoda.Można zwariować.Trzymajcie za mnie dziewczynki piąstki aby to była upragniona "FASOLKA".Pozdrawiam .
 
reklama
Do góry