reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
Hania 72-za Ciebie również trzymam mocno w kciuki,aby Ci się udało.Daj znać jak wyszedł teścik.Powodzenia.
 
Hej! trochę mnie nie było i jak nam sie tu grono rozrosło! ;) Witam wszystkich i oczywiście za wszystkich mocno trzymam kciuki! U mnie niestety dziś 1dc. Tragedia, ale cóż. :( Na ten cykl jestem mocno zaopatrzona w Luteinę i musi się udać!
 
To ja... zalamana....
Prolaktyna spadla, owulacja potwierdzona testem byla przytulanko bylo....Dzidzi nie ma...;-(((
caly czas sie ludzialm ze majc niemal 14 objawow ciazowych i caly czas ladna tempke nie przerwalam brania luteiny... zeby podtrzymac ciaze w razie czego...Efekt jest taki ze wczoraj przyszla @...w terminie.. mimo ze.tempka dalej wysoka...Ale to pewnie za sprawa Luteiny...


i nie wiem co myslec...
 
Majeczka! Tak mi przykro... ale może jeszcze nie jest tak definitywnie źle? Czytałam gdzieś, że @ może u niektórych osób występować w pierwszym trymestrze... Może jednak zatestuj? Jestem z Tobą. Pa :)
 
Dziękuę Wam za to miłe powitanie.
Dzisiaj kolejny dzień zmagań o dzidziusia, a może to już bo mam dziwne odczucia: kłują mnie piersi, boli głowa, trochę podbrzusze, no i meczy mnie zgaga od dwóch dni. Ach to czekanie...
A Ty Majeczko nie martw się bo twój stres wcale Ci nie pomaga. Moja koleżanka starała się o dzidziusia 8 miesięcy, a jej ginekolog (dr Violetta Skrzypulec-wybitny ginekolog-położnik, niestety z uwagi na liczne wyjazdy na sympozja zrezygnowała z przyjmowania pacjentek) powiedziała jej, że zdarza sie, iż kobieta w całym cyklu jest płodna tylko przez dwie godziny!!! Dlatego wcale sie nie dziwię, że czasami trudno jest "trafić". Głowa do góry, jestem pewna, że sie uda!!!!
 
No niestety-nici z mojej fasolki :( Właśnie coś mi zaczeło kapać to ta wstręciucha @.Jest mi trochę smutno ,ale nie można się załamywać musimy sie starać dalej :(Mam nadzieje że chociaz Wam dziewczynki pujdzie lepiej.
 
Cześć dziewczynki!!!

Trochę czasu mnie tu nie było, smutne okoliczności jakoś nie sprzyjały...
Ile nowych osób w naszym gronie ::) Serdecznie witam wszystkie nowe koleżanki. Fajnie, że grono nam się powiększa :D Zawsze razem raźniej jest starać się o Dzidziusia ;)
Majeczka, przykro mi, nie wiem jak moglabym Cię pocieszyć, a tak chciałabym Ci jakoś pomóc... W końcu się uda, zobaczysz, musisz gorąco w to wierzyć. ja myślę o Tobie, trzymam kciuki i wierzę w to gorąco.
Margolis i Lana, też mi przykro, że ta zninawidzona przez nas @ nadeszla :( Oby udało się następnym razem. Trzymam kciuki :) U mnie dziś 25 dc (mam 27 dniowe) ale wcześniejsze objawy, które mogły sugerować ciążę minęły, a test, który zrobiłam 23 dc (powinien wykryć 6- dniową ciążę) wyszedł negatywny :mad: :mad: Tak więc wszystko wskazuje, że za parę dni do Was dołączę ze swoją wstrętną @ :mad: :mad: Trudno się mówi, i... przytula dalej ;) Będzie dobrze, Dziewczyny w końcu nam się uda :)
Pozdrawiam Was bardzo gorąco :)
Kasia
 
Dziewczyny mam do was pytanko... jak to jest z alkoholem zanim sie zajdzie w ciążę, nie mówię o upiciu się, ale o 1 piwku. Bardzo lubię piwko, ale mam wyrzuty sumienia i nie wiem czy powinnam. Proszę doradźcie mi. Dzieki :)I.
 
reklama
Majeczko łepek do góry ,myśl pozytywnie wyluzuj przyroda budzi się do życia i w końcu rozkwitnie ,tak jak fasolki w naszych łonach.Całuski.U mnie 24dc. bolą mni cycuszki,staram się myślec pozytywnie,test zrobię nie wcześniej niż 14.04 strasznie się niecierpliwię.Izabelka jedno piwko szybko wysiusiasz więc się nie przejmuj.Pozdro OLIWKA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ::)
 
Do góry