reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

A moja waga na razie bez zmian 52,5.Ważę sie przeważnie rano bo na wieczor dochodzi kolejny kilogram.
Ale wolałabym za dużo nie przytyć ale raczej nie ma się na to duzego wpływu a glodzic sie oczywiscie nie zamierzam bo dzidzia ma sie urodzic zdrowa a nie jakas niedozywiona.Moj P. tez mnie pociesza ze te dodatkowe kilogramy mu nie przeszkadzaja, bo to dobre dla dzidziusia.Ale my jak to kobiety patrzymy na to inaczej.
 
reklama
Eh ... ja zawsze najlepiej się czułam jak ważyłam 60 kg ... na tabletkach przez rok doszłam do 66 i tak mi się zatrzymało i byłam bardzo rozczarowana, że po odstawieniu nadal nie uidawało mi się wrócić do tego magicznego 60 :-) no ale trzeba było się jakoś postarać a u mnie mobilizacji do wysiłku zero :-)
teraz czekam na koniec 12 tygodnia i już nieodwołalnie zapisuję się na gimnastykę dla ciężarówek - na razie raz w tygodniu w sobotę ale jak pójdę na zwolnienie to sobie znajdę jeszcze w tygodniu :-) myślałam nawet, żeby z pracy się urywać bo na 12:30 są zajęcia w sąsiednim budynku, ale muszę to przemyśleć ;-)

jeszcze planuję zacząć chodzić na basen i pływać (ale umiem tylko na pleckach więc nie wiem jak to będzie :-) ) do tej pory chodziłam na "basen" ale cały czas spędzałam w jaccuzi, saunie albo na zjezdzalniach :-)
 
a u mnie niestety idzie w górę i to w mgnieniu oka....ale wszystko przez steryd i progesteron :/
mam nadzieję,że jak niedługo odstawię, to tez jakoś przystopuje:/
 
A u mnie na kilogramie stopi narazie waga :) zobaczymy jak dalej pujdzie. Przed ciaza bardzo chcialam przytyc bo wazylam tylko 47,5 kg a chcialam oddawac krew a mozna od 50 kg no i udalo mi sie 49 no i teraz jest 50 kg. Ogolnie to czuje sie dobrze w ta waga :)
 
Widze, ze temat zachcianek zszedl na temat wagi :) ja przytylam jakies 2kg od poczatku do teraz - i te 2kg doszly jak bylam w Polsce na urlopie, podjerzewam ze to wszystkie pyszne domowe obiadki jakies pochlanialam :)
 
Bo jakby nnie patrzec zachciewanki moga nas doprowadzic do extra niechcianych kilo :) mowiac o extra mam na mysli wiecej niz powinno sie przytyc
 
Tak tak, ale ja cale szczescie nie mam juz zachcianek takich wielkich, apetytu tez nie mam wiec dlatego nie przytylam wiele :) Poprostu brzuszek i piersiatka i urosly i to dlatego :)
 
No i zjadłam znowu truskawki i tym razem ok. mysle ze wczorajsza rewolucja była spowodowana nowymi witaminami.
A na obiadek miałam zupke kalafiorową MNiam mniam i kurczak z ryzem i warzywami po chinsku . Bedzie jeszcze na jutro :D
 
a mi jak przeszły nudności to włączyło się ssanie :) muszę co chwila coś przekąsić, bo jak nie to ssie mnie i źle się czuję;/ i tak od rana do wieczora, ogólnie nie boję się przytyć, ale też wiem, że co za dużo to nie zdrowo i dla mnie i dla dziecka, więc muszę się trochę powstrzymywać :) najgorsze są weekendy -grill i te sprawy :)
 
reklama
Oj tak weekendy to sa tragiczne :) A ja to jestemtez taka ze jak cos lezy to siedze i jem i jem i jeszcze raz jem :) Wiec jak idziemy gdzies do znajomych to zawsze jest jakas salateczka, kanapeczki, cukiereczki, ciasteczka i ja siedze i jem :) Haha. No ale coż :) Mi zawsze bylo bardzo ciężko przytyć a chudlam nawet nie chcac wiec moze teraz bedzia tak samo :)
 
Do góry