reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

reklama
U nas po dwóch dniach gorączki wreszcie opuchło dziąsło Nataszy.... a Igorowi idzie 12 ząb ma już jedynki i dwójki na dole i na górze jedynki, dwójki, trójki i jedną czwórkę -druga w drodze... i zdecydowanie lepiej to znosi od Nataszy
 
Kilka dni temu pojawila sie u nas wreszcie tak bardzo wyczekiwana pierwsza czworka :-) Lewa gorna :tak:Prawa nadal meczy moja Coreczke :-(
I tym samym Oliwcia ma juz 9 ząbków :-)
 
Kamilkowi wyszła lewa górna czwórka. Ma już 2 jedynki górne i dolne, 2 górne dwójki i 1 dolną dwójkę, 2 dolne czwórki i teraz 1 lewą górną czwórkę a prawa tez wyjdzie już lada dzień. narazie mamy 10 ząbków.
 
Juz wiem skad te ponowne problemy ze spankiem, katarkiem, zmienionym rytmem dnia. Maciusiowi wlasnie przebijaja sie kolejne zabki! Od sierpna byl spokoj-wtedy stanelo na liczbie zebow sztuk 8(komplet jedynej i dwojek na dole i gorze), a teraz znowu sie zaczyna...
W zeszlym tygodniu Macius mial cale dziasla spuchniete, a teraz na wyjazdzie u tesciow udalo mi sie zajrzec do buzi mojego Aniolka(a to ostatnio nie takie latwe)i co ja widze? 3 przebijajace sie zabki!!! Chyba czworki. Na dole z prawej strony juz czesc zabka jest na wierzchu, a reszta widoczna pod dziaselkiem, na dole z lewej strony widac i czuc(jak sie namaca) zabka ale chyba jeszcze sie nie przebil, na gorze z lewej strony tez namacalam(bo nie dalam rady tam zajrzec) gorke-fragment zabka ale chyba jeszcze pod dziaselkiem i narazie tylko u gory z prawej strony nic nowego nie namacalam oprocz spuchnietego dziaselka, ale to pewnie tylko kwestia paru dni, bo Maciusiowi ida zabki parami, maksymalnie w ciagu tygodnia, wiec wszystko przed nami! A namacac udaje mi sie tylko wtedy gdy mam na palcu truskawkowa masc przeciwbolowa na zabkowanie-Macius wtedy chce ja zlizac i pozwala wkladac sobie palca do buzi.
Ale tak Macius jest dzielny bo nie placze w nocy, czasem sobie jeknie, jedynie nie moze spac(pewnie z bolu)i taki biedniutki sobie siedzi w lozeczku albo u nas w lozku az przewroci sie na boczek i stara sie utulic szamocac swoje lub moje ucho...U tescow nie mialam nic przeciwbolowego dla niego, ale dzis dostal juz raz w nocy o 3.30 panadol, i od razu szybciej zasnal i spal do godz 7! Oby te zabki szybko wyszly i nasze dzieci znowu byly spokojne i nie meczyly sie!!!
 
Royanna a co to za truskawkowa masc na zabkowanie :confused: Napisz prosze! Bo Oliwci tez zele troszke pomagaja i lubi je ale mamy tylko CALGEL i BOBODENT. Wiec truskawkowe cudo byloby rewelacja w naszym przypadku :tak:
 
reklama
Do góry