reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Wojtek był zawsze z zębami "do przodu", więc i pierwszy się ich pozbywa ;-)

Mój Wojtek się przejmuje, że mu będą ząbki wypadać, ale jednocześnie jest bardzo zainteresowany, od kiedy mu zrobiłam "reklamę", że to tylko raz w zyciu potem odrastają nowe :-)
 
reklama
no no .. zaraz to jeszcze nam zaczną wypadac :-) ale niestety tylko będziemy się wymieniać tel do dobrych protetyków :-)

u Danielka nadal komplet i w grupie w przedszkolu chyba tez - nie zauwazyłam przerw w uśmiechcach :-)
 
Moja mloda swego czasu tez chciala stracic zeby i ciagla sprawdzala czy juz sie ruszaja..bo jej kuzynka akurat stracila gorna jedynke..teraz zapomiala o fakcie ale jakos problemu nie bedzie bo chciala :-D
 
a czy orientujecie się kiedy z dzieckiem trzeba udać się do ortodonty? Ola ma krzywe przednie zęby i nie wiem za bardzo czy aparat zakłada się na stałe czy od razu na mleczaki.
Swoją drogą muszę z nią iść na kontrolę to spróbuje się podpytać. Tylko kiedy ja to zrobię...
 
Wojtek chodzi do ortodonty chyba ze dwa lata albo dlużej. I ćwiczy z taką płytką do korekty zgryzu.
Myslę, że nie zaszkodzi, jak pójdziesz teraz, najwyżej Ci powiedzą, że za wcześnie na aparat.
 
ło matko tojuż wypadać będą...szok:) Fredka moze warto się przejść, ewentualnei usłyszeć że na razie nic...KArol tez ma przodozgryz ale chyba nie tak mocno jak Ola (wnioskuję po zdjęciach bo widać że jej górne wystają:))
 
Baśka ( po za jej plecami) wołamy na nią króliczek. Ja mam poważną wadę zgryzu i wolę chuchać na zimne.

A robisz coś ze zgryzem Karola?
 
Klaudia po dziadku zeby perelki i proste...i tez mnie fakt tego, ze juuuz komus stad wypadaja ...:OOOO zszokowal ...matko jak one-nasze dzieciaczki:-D rosna:OOOOOOOO
 
Moja mloda tez ma proste ladne zabki...to pewnie po mnie :))) ale jaz kolei mam poplabowane juz sporo...ale nie widac na szczescie :-D wiec optycznie spoko :))) ale Adama rodzina ma z kolei bardzo zdrowe zeby...i dlugo...jedna babcia ma poned 80 lat i praktycznie wszystkie swoje zeby :-D
 
reklama
noemi super
daniel też ma łądne chociaż diurawe - ma chyba już wszystkie kolory plomb: czerwona, pomarańczowa, zółta, niebieska zielona i nie pamiętam więcej :-)
 
Do góry