reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

reklama
Moja siostrzenica miała te puzzle i były ok. My kiedyś kupiliśmy dla odwiedzających nas dzieci i też smród był nie samowity więc poszły w kibel!
 
Ostatnia edycja:
Super niesuper - po tych wiadomosciach, do ktorych linka dala Paulinka juz ich nie kupie.. A planowalam ich zakup jak najbardziej. Szkoda :/
 
dzięki za ten link.W sumie to nie miałam strasznej chęci ich kupić, ale mogło się zdarzyć przypadkiem.Takie puzzle ma kolega, u którego dzisiaj byliśmy- nie ma opcji aby junior ich nie brał do buzi i nie rozmontowywał na części pierwsze.Więc ogólnie słabe są, bo mają małe elementy.
 
może są jakieś z innego materiału ale te zwykłe najzwyklejsze w ogóle mają być do 2013 z unii europejskiej zlikwidowane.
 
no właśnie, może są te puzzle dostepne z różnych materiałów? one są świetną alternatywą dla maty, z której dzieci juz wyrastają.
a swoja droga to macie jakieś pomysły czym taka matę mozna zastapić? dywanu nie chcę, raczej coś na podobę karimaty. jest cus takiego dla dzieci? w odpowiednim rozmiarze???
 
bra- my używamy poprostu koc, który jest rozścielony na dywanie,albo na podłodze.A czasami nic nie ścielimy :x Dla mnie mata wydaje się zbędna, bo dzieć jest mobilny, więc w miejscu raczej nie posiedzi długo
 
tyle, że koc się sfarfocluje gdy tylko maluch ruszy :) a mi chodzi o coś, co będzie przylegac do podlogi, co nie będzie się >farfoclować< :)
 
reklama
hm, nie zauważyłam "farfoclowania" :szok: taka gapa ze mnie?:-D ups Koc się nie zwija, najwyżej młodzian poprostu z niego..wychodzi...:sorry2:
 
Do góry