reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

reklama
DSC_0516.jpg
w stosunku do dziecka rozmiar o taki :-)

Piłka świetna, swoje waży, miękka, odbija się i kudłata, do tego łatwa do chwytania dla rączek.
 
naprawdę jest świetna, pomyslę dla Lenci tylko najpierw musze pobuszowac w piwnicy mojej siostry bo tam dwie skrzynie zabawek po jej corci :)
 
ja do tej maty nie jestem przekonana, kupiłam kiedyś na święta brata córce. smród niesamowity po otwarciu. mała aż gorączkowała 2 dni. momentalnie wyrzucili i tyle było z prezentu.
 
reklama
a ja tam jakos nie patrze na artykuly, slyszalam o tym dawno ale jakby mala miala swoj pokoj to bysmy kupili takie puzzle. Trzeba pilnowac zeby do buzi nie brac. w gosciach bylismy to nie ruuszala jej ta mata a w tylek cieplo bylo
 
Do góry