reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
byc moze ja to pisalam ze te uniwersalne foteliki sa gorsze
wiecie ja jak cos pisze to albo zaslyszane w programie dzieciowym albo wyczytane na dany temat..
dlaczego jednak niby te z wiekszym przedzialem sa niby gorsze to wam nie powiem bo nie pamietam...:zawstydzona/y::no:

co do fotelików o większym przedziale wiekowym to pamiętam że tez właśnie pisałam na BB że im większy przedział wiekowy czy wagowy tym gorsze foteliki tzn gorsze i mniejsze jest w nim bezpieczeństwo. Z resztą można zobaczyć sobie na testy że te z dużym przedziałem wypadają znacznie gorzej - obojętnie z jakiej firmy. Z reszta tak na chłopski rozum można by sobie przetłumaczyc (ja tak sobie tłumacze;-)) że cos co jest dobre dla małego dziecka i dobrze dopasowane nie może być tak samo dobre dla dużo większego i cięższego malucha . :cool2:
 
reklama
anineczka .......jest w testach tzn sprawdzalam w austryjackich,,niemieckich to jest fotelik ten unwersalny 9-36kg , przeczytalam wszystko i uwazam ze az tak duzej roznicy nie ma miedzy tymi mniejszymi
fotelik ten jest polecany przez tutejszy klub automotryzacyjny , w testach wypada dobrze
w sumie to tylko te dla niemowlat sa najbespieczniejsze wedlug testow reszta tzn oczywiscie z tych dobrych wypada generalnie podobnie w tesach
na poczatku chcialam kupic maxi cosi ten 9-18kg ale po przeczytaniu testow nie ma az tak duzej roznicy wiec wole cos co straczy na dluzej bo maly tak szybko rosnie
 
Do góry