reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
no tak te sa do 25 kg ale daję głowę ze jak dzieci będą miały te kilo to fotelik bedzie juz zdewastowany.Ja nie wyobtrazam sobie Micha w tym foteliku a ma 22 kg bo jest długi.Ale nie powiem ten Elbry jest ładny.
A to co pisałam 309 to złotych na allegro Chicco kosztuje ale 9-18 kg

Aha coś literówka mnie zmyliła dlatego nie wiedziałam o co chosi hehe
I chyba właśnie tez chicco kupię cenowo jest podobny do zwykłych fotelików a skoro tak polecacie.
A jak on wychodzi w testach,chyba dobrze skoro taki chwalony jest.
Szkoda ze ten chicco jest w takich ponurych kolorach ale coz nie mozna miec wszystkiego.

Women nie moge znaleźć foty Piotrka w foteliku więc jutro przed południem strzelę mu fote i Ci wkleje.

Ok bede czekała na foteczkę Piotrusia ;)


Ja jutro jade wypróbować w sklepie qunny buzz bo na alegro nigdzie nie pokazują jak sie go składa z zamontowaną spacerówką,to za sama rama jest taka malutka to mnie nie interesuje,no i chce wlozyc Doriego i zobaczyc czy mu bedzie wygodnie,bo niestety musimy sie porzegnać z x-landerem,musze go sprzedac zeby miec na fotelik i spacerówkę.
 
Elbra super wygląda ten fotelik,piękną mają kolorystykę szkoda jednak że nie widnieje w żadnych testach.
Cenowo stoi tak samo jak chicco kay wiec chyba jednak zdecyduje sie na chicco.
Dziekuje kochana za foteczkę Piotrusia i za pomoc.


A i dodam ze wcale nie jest taki duzy ten fotelik na jaki wyglądał na allegro
Piotruś idealnie w nim siedzi.
 
Women, ja w swoim czasie duuuuzo czytalam o fotelikach i Wisienka napisala Ci w sumie to co mam do powiedzenia... albo Chicco Key 1 x plus albo Maxi Cosi. W testach maja sie super, choc najlepiej wypadaja te co maja ISOFIX.
A i moja rada, i kilku mam lispopadowych - radzily mi jak ja szukalam - im mniejszy przedzila wagowy tym lepsze bezpieczenstwo, bo jak cos jest uniwersalne to jest ...hmmm, wiec szukaj 9-18kg, ja chcialam na poczatku 0-18kg, bo idealne byloby do lezenia, ale naprawde poczytalam i juz nie chce:no:

tu zaznaczylam Ci foteliki w tym przedziale ktore byly testowane w 2007 lub 2008, zobacz:

http://fotelik.info/pl/testy/wybrane_foteliki:381,294,322,331,385/grupa/rosnaco/index.html
 
Anineczko, nie wiem czy sa zle...
chcialam kupic takowy, ale ktoras z mam (na tym watku) pisla ze takie uniwerslane sa gorsze, i ze lepiej kupowac na jak najmniejszy przedzial no i maxi cosi np. nie robi takich uniwerslanych czy chicco chyba tez nie... nie wiem, ale wydaje mi sie ze cos w tym jest to tak jak kremem uniewerslanym do calego ciala, ktorym mozna niby pielegnowac i twarz i uda i piersi... albo uzywac kremow do konkretnych partii ciala... no i taka opinie slyszlam o fotelikach, to zbyt duzy przedzial wagowy, i ja dlatego kupilam 9-18, mimio ze wtedy Oskar jeszcze tak dobrze nie siedzial i wygodniej by mu bylo w takim od 0-18 czy 0-25...
 
reklama
byc moze ja to pisalam ze te uniwersalne foteliki sa gorsze
wiecie ja jak cos pisze to albo zaslyszane w programie dzieciowym albo wyczytane na dany temat..
dlaczego jednak niby te z wiekszym przedzialem sa niby gorsze to wam nie powiem bo nie pamietam...:zawstydzona/y::no:
 
Do góry