reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
Pusiu myślisz,ze roczne dziecko będzie już się tym bawić?

Mirka fajowy fotelik.A w testach jest ?:dry::-D

pewnie nie bardzo, ale chciałam kupić coś na zaś od razu a to jest od roczku do 3 lat więc posłuży w różnym etapie Kacperkowi

Na teraz to kupiliśmy mu ostatnio tego konika co już pisałam na głównym

56779982gm2.jpg


27186813ef6.jpg

z czasem można zdemontować tą ramkę i dla większego maluch zostaje sam konik bez oparcia i tego niebieskiego siedziska :tak:
 
Wiesz mój fotelik chyba nie jest w żadnych testach i już dawno się z tego powodu powiesiłam na drzewie ;-)
to my chybana tym samym drzewie wisiałyśmy;-)




Na teraz to kupiliśmy mu ostatnio tego konika co już pisałam na głównym


56779982gm2.jpg


27186813ef6.jpg

z czasem można zdemontować tą ramkę i dla większego maluch zostaje sam konik bez oparcia i tego niebieskiego siedziska :tak:

aaa...fajowy konik!!!! nie widziałam własnie nigdzie u nas takiego z ramkami a właśnie o taki mi kiedyś chodziło!
Pusia szybko pisz mi tu gdzie go kupiłaś;-):-D
 
aaa...fajowy konik!!!! nie widziałam własnie nigdzie u nas takiego z ramkami a właśnie o taki mi kiedyś chodziło!
Pusia szybko pisz mi tu gdzie go kupiłaś;-):-D

przez przypadek w BabyMaxx'e we Wrocławiu a przez przypadek bo oglądaliśmy foteliki ale jak posadziłam kacpra a on z uśmiechem zaczął się bujać to normalnie nie mogliśmy go nie kupić:-D. Wiem że BabyMaxx sprzedaje tez przez allegro ale tylko niektóre artykułu i nie weim czy to akurat sprzedają
 
A te środkowe części się wyjmują? Ja bym się bała, że będzie za ciasny w barkach dla 3-4 latka, a to nie jest jeszcze najlepszy wiek, żeby w samej podstawce i pasach samochodowych jeździć.
 
reklama
Do góry