reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
Ten chico fotelik mi sie podoba
elbra ty masz taki FOTELIK CONECO ZENITH 9-25 KG+ JEŹDZIK, POKROWIEC (402750417) - Aukcje internetowe Allegro
zadowolona jestes?

U mnie ostatni gwizdek na nowy fotelik
Dorek przy wypadku mogłby sobie cos z nózkami zrobić,tak bardzo mu wystają i sie nimi zapiera o siedzenie.
Jakie firmy byscie poleciły jeszcze?
Chyba Anulka wie jak Coneco i inne wypadają w testach wiec Anulko podpowiedz.Oli juz tez powoli wychodza nogi Karina miała dać cynk w sprawie fotelików w swoim sklepie ale cisza a szkoda bo mogłaby zarobić na nas:tak:
 
Ten chico fotelik mi sie podoba
elbra ty masz taki FOTELIK CONECO ZENITH 9-25 KG+ JEŹDZIK, POKROWIEC (402750417) - Aukcje internetowe Allegro
zadowolona jestes?

U mnie ostatni gwizdek na nowy fotelik
Dorek przy wypadku mogłby sobie cos z nózkami zrobić,tak bardzo mu wystają i sie nimi zapiera o siedzenie.
Jakie firmy byscie poleciły jeszcze?

tak ja mam ten fotelik. Fajny jest. Ma fajną funkcje, że jak mały hcce spać a gdzieś jedziemy to rozkłada się go do pozycji półleżącej tak jakby był w tym nosidełku.:tak:

A w testach go nie ma. Nie było na nim chyba testów.
 
??

Elbra tyle ze one są do 25kg wszystkie no nie?
Nie jest za duży?
no tak te sa do 25 kg ale daję głowę ze jak dzieci będą miały te kilo to fotelik bedzie juz zdewastowany.Ja nie wyobtrazam sobie Micha w tym foteliku a ma 22 kg bo jest długi.Ale nie powiem ten Elbry jest ładny.
A to co pisałam 309 to złotych na allegro Chicco kosztuje ale 9-18 kg
 
reklama
women z fotelikow to
tansza wersja - chicco (ten co anulka)
drozsza i fajniejsza -maxi cosi (ten co ma bira)

dla mnie tylko te dwa foteliki wchodza w gre!!!, ale ten co mamy jest dośc spory więc mam jeszcze czas na zakup
 
Do góry