reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Co do fotelika to my kupilismy chicco kay 1 i jestem mega zadowolona bo cena atrakcyjna i w testach dosc dobrze wypada.
Co do jezdzika to Dorian ma taki zwykły z biedronki za 40zł i siedzi na nim pieknie i odpycha sie sam ale do tyłu hehe.
 
reklama
A teraz wlasnie chcialabymd la niego jakiego pchacza zeby uczyl sie sam chodzic,bo o ten samochodzik sie sam złapał i szedł do przodu sama le wyjechał mu spod rączek i starł brodę,wiec pierwszy upadek mamy za sobą.
 
a my w polsce kupilismy Hani rowerek :-)
dalismy 200zl prawie,no wybieralismy jak najlepszy i jak jezdzilismy po sklepie to mala miala taka radoche ze az serce mieklo :-)
a cholera sie na koncu do auta nie zmiescil i zostal w polsce :crazy: ale psioczylam na K.
ach zal mi rowerka...tesciowa go zapakowala i niby czeka na nas...ech...a juz Hania by sobie mogla jezdzic :-(
tutaj nie ma takich rowerkow...
 
Pusiu to jest firma Tomy i w sumie po angielsku nazywa się Walker :tak:

A ja robie niestety remament i rowerek Antka,jeździdełka i inne koparki idą do obcych :-(
Nie zabiore wszystkiego do Polski :no: Ale na miejscu kupie coś lepszego ;-)
 
My zamowilismy dla Ingi rowerek. Powinien byc za tydzien. Juz sie doczekac nie moge, bo ostatnio tak jak Lilkowa Hania miala taka radoche, ze serce sie smaialo:-):-)

Anineczka, Ty na stale do PL wracasz? cos przeoczylam?
 
Anulka ten nocnik Oskarka to FP?i czy on jest ze spłuczką?bo ja jeszcze nie zakupiłam:zawstydzona/y:a na roczek chcę kupić bo co własciwie mamy jej kupić przecież nie lalkę:laugh2:
 
a my kupilismy takiego pchacza Hani wczoraj



narazie Hania uczy sie na nim
na poczatku nie rozumiala o co chodzi,ale Milenka jej pokazala :-D
w sumie Mila lubi nim zasuwc po mieszkaniu a Hania ino patrzy,ale jest postep bo juz pare kroczkow zrobila :-)
 
reklama
nakładka na toalete to później,wg. mnie oczywiscie.
Antek bał się siadac na kibel,ale są też dzieci,które się boją uśiąśc na nocnik a na kibel nie.
Antek na nakładke zaczął siadać jakieś 3-4 miesięce po nocniku.A pamiętajmy,ze on zaczął lać na nocnik jak miał 2,5 roku :tak:
Zresztą nocnik można wziąść ze sobą w podróż i podstawić dziecku jak boi sie siusiać na krzaczki czy robić kupke w polu.
Już nie raz nocnik nas uratował w drodze :laugh2: bo młody nie chciał robić kupki na polu :sorry2:
 
Do góry