reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawiamy nasze maluchy-czyli w co sie bawic???

reklama
kupiłam dzisiaj w rossmanie pacynki, a mąż odstawił Maciulkowi teatrzyk, nawet sobie niewyorażałam, że będzie tyyyyyyyyyyyyle radości, mały śmiał się ,wręcz az piał z radości, super zabawa za małe pieniądze (4 pacynki kostowały 21,90) ;D ;D ;D
 
u nas hitem sa zapasy z poduszka. lezymy sobie na lozeczku i nakladam na malenstwo poduszke-jaska a ona jak szalona smieje sie, piszczy i skopuje jaska zeby go po tem usilowac wlozyc do buzi oczywiscie. a jak sie jej nie udaje to jeszcze bardziej sie smieje i tak w kolko :laugh:
 
to u nas hitem teraz jest zabawa w "a kuku" i "idzie rak nieborak" - Agata czeka na zakrycie twarzyczki pieluszką albo szczypanko przy drugiej zabawie - piszczy jak szalona i zanosi się od smiechu
mąż udaje psa i udaje, że gryzie Agatę w brzuszek - wtedy też jest szał i piski na cały dom ::)

w czzasie jazdy samochodem Agata śpiewa i piszczy aż do utraty tchu, to samo robi na zakupach, wszędzie ludzie się za nami oglądają ;D
 
osinka pisze:
w czzasie jazdy samochodem Agata śpiewa i piszczy aż do utraty tchu, to samo robi na zakupach, wszędzie ludzie się za nami oglądają ;D

to podobnie i u nas. Mała wczoraj czarowała rozmową wszystkich w sklepie :)
 
jezeli któraś z Was by była zainteresowana to od 4 września na jedynce o 9:55
bedą leciały Teletubisie

ja napewno nagram pare odcinków
te co mam Ola potrafi ogladać w kółko więc je juz znam na pamięć ::)
 
reklama
Do góry