reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawiamy nasze maluchy-czyli w co sie bawic???

wczoraj przyszły "zabawy fundamentalne" ale niestey leżą na poczcie i czekają aż tatuś popołudniu odbierze, bo listonosz przylazł akurat kiedy nas nie było :mad: już nie mogę się doczekać ::) ;D
 
reklama
ktos kiedys pisal ze dziecko lubi sie wpatrywac w beben pralki postanowiłam sprobowac z myśla ze zajme mała na jakis czas
moja emi dzis na ten widok swie rozbeczała ::)
 
no na pewno
ale staralamsie to zrobic delikatnie bylusmy tam razem od poczatku prania najpierws szumiala nabierana woda potem powolutku asie krecilo a potem ryk ::)
 
fionka pisze:
wczoraj przyszły "zabawy fundamentalne" ale niestey leżą na poczcie i czekają aż tatuś popołudniu odbierze, bo listonosz przylazł akurat kiedy nas nie było :mad: już nie mogę się doczekać ::) ;D

i co??? zadowolona jesteś?
 
u nas hitem jest tańczenie i pokazywanie jak robią zwierzątka,najlepiej sówka ;)huhu :D
 
:)
u mnie do rozpuku rozsmiesz sie bak-jak mam sie chowa i robi "a kuku" i jak mowie"dawaj dawaj buziaka"i tak sie zakradam ;D
smichy po pachy-ale maly dobrze nie zacznie a juz czkawka i to taka ze piciu nie pomaga-czka bidok przez 15 minut i szczerzy dziaselka
 
reklama
u nas na top[ie jest raczek nieboraczek i jeszcze całuski po szyjce, oj dużo śmiechu przy tym
sylwia532 pisze:
:)
u mnie do rozpuku rozsmiesz sie bak-jak mam sie chowa i robi "a kuku" i jak mowie"dawaj dawaj buziaka"i tak sie zakradam ;D
smichy po pachy-ale maly dobrze nie zacznie a juz czkawka i to taka ze piciu nie pomaga-czka bidok przez 15 minut i szczerzy dziaselka
u nas to samo, czkawka od razu się pojawia :D
 
Do góry