reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawiamy nasze maluchy-czyli w co sie bawic???

ja wczoraj kupiłam Karoli bańki mydlane. Położyłam się z nią na łóżku i puszczałam w góre.... Więcej nie będę pisać, kupcie waszym dzieciom, reakcja rewelacyjna... :-)

A czy kótóraś z Was może mi napisać co mówi się o sroczce, która kaszkę ważyła??? :)
 
reklama
kinga o co ci chodzi z ta sroczka?? caly wierszyk chcesz??

u nas tez przedmioty codziennego uzytku, pianinko (dopiero co kupione) ale tylko jak my mu gramy bo wtedy moze sie sznowny pan pokiwac :-) , zabawa dmuchana pilka i jeszcze taka kolorowa z materialu dzwoneczkiem w srodku. grzechotki odpadaja :no:
i stawanie na nozki to hit nr 1 :-D
 
ja znam tak:
Sroczka kaszke warzyla (gotowala , nie sprawdzala wage ;-)), dzieci swoje karmila,
temu dala na lyzeczke, temu dala na miseczke
temu dala na talerzyk, temu dala do kubeczka
A temu najwiekszemu nic nie dala tylko poleciala i tu sie schowala :-)
 
:-) ja znam troche inaczej:
tu, tu, tu sroczka kaszke wazyla,
temu dala na lyzeczke,
temu dala na miseczke,
temu dala do spodeczka,
temu dala do szklaneczki,
a temu nic nie dala i do lasu poleciala.

i przy kazdym "temu" lapie sie za paluszek u raczki, od kciuka po najmniejszy palec. :-)
 
Kasiu, ja ściągnęłam z netu Muzykę Bobasa i Smerfne Hity. CO jakiś czas słuchamy, chociaż bardzo częśto słucha tegp co ja
 
U nas "muzyka dla bobasa" jest hitem nr1! Poza tym dźwięki z teletubisiów też są przez Szymonka bardzo lubiane. Tata czasem śpiewa mu szanty i też mu to się bardzo podoba.
 
reklama
kurcze u nas jest strasznie jak leca teletubisie lub maja to Igos tak sie wpatruje w telewizor i sie smieje gaworzy ale jak sie konczy i teletubisie robia papa to jest taki placz ze 5 minut pozniej musze go uspokajac a te teletubiski robia pa pa karzdy po 2 razy jeszcze:-) a maja na szczescie sa dwa odcinki wiec juz na drugim udkrecam Igiemu uwage od telewizora bo jak nie odwroce to jak leca napisy to placze i raczka robi papa
 
Do góry