reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzbogacamy diete naszego malenstwa/wszystko o karmieniu

iwonka2006 - Nie, nie chodzi o grudki, poprostu chyba Jej smak nie odpowiada, ale wiem, że musi jeść to żółtko więc jutro znów spróbuję.
 
reklama
a kaszke i tak jej staram sie robic raz dziennie ale z dodatkiem owocow.
Je tez owoce z jogurtem i owoce z twarozkiem. gotowe wyroby Gerbera
.

Iwonka, a jakie owocki i jaki twarożek dajesz Klaudusi?
bo ja właśnie tak sobie siedzę i kombinuję, co mogę małemu dać jeszcze do jedzenia...bo od mleka go w ogóle odrzuca..:baffled: wcześniej mieliśmy bebiko, przed świętami dostaliśmy chyba w ramach ankietek szpitalnych opakowanie bebilonu i żadno mu nie podchodzi...nie wiem, czy to dlatego, że posmakował innego jedzonka czy co...i właśnie chcę wykombinować coś, co by mu smakowało..z kaszek nestle w ogóle nie trawi, a z bobovity be jest już truskawowa i malinowa :szok::szok::szok: za to bardzo smakuje mu z bananami i sucharkami...zupełnie nie wiem, po kim to dzieciątko ma takie wyrafinowane kubki smakowe...:no:
 
Klaudia uwielbia najbardziej GERBER
deser_winogrona_i_jabluszka_z_twarozkiem_duzy-d722_2-d749.jpg
lub
DesOwocKremJog130-d631.jpg


a od wczoraj dostaje jogurt od NESTLE
misiowyJogurcikJagoda.jpg
bardzo jej posmakowal :-)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was nie podaje jeszcze glutenu? Jeśli tak to kiedy zaczynacie i w jakiej ilości (tzn. czy w takiej samej jak się zaczyna w 4 miesiącu czyli 2-3 g?).
 
Ja mysle ze jesli zaczniesz wprowadzac gluten pierwszy raz w 10 miesiacu to tez zaczac od minimalnych ilosci i nie rzucic sie odrazu z cala miseczka np kaszki mleczno zbozowej.......zreszta tym bardziej ostroznie u alergikow.
 
Ostatnia edycja:
Panna Migotka ja tez mysle ze nie wazne kiedy zaczynasz ale tak jak wszystko od malych ilosci bo malenstwo tego nie zna i nie wiadomo czy bedzie tolerowac.To ze pozniej nie znaczy ze nie bedzie alergii:sorry:ja zaczelam od kaszy manny blyskawicznej:tak:najpierw lyczeczka do zupki po paru dniach juz poszla kaszka na sniadanko:tak:my zaczelismy w 6 mies ale jak dzieci nie toleruja to trzeba poczekac do 10 mies:nerd:
my dajemy takie;
Stage 1 Hipp Organic Baby Foods from 4 months

Stage 2 Hipp Organic Baby Foods from 7 months
desery w drugim etapie sa fajne,polowa sloiczka to owoce a druga jogurt:-)
 
a ja mam pytanie do mam karmiacych jeszcze piersia, co zrobicie jak wyjda zeby (albo juz wyszly) z myciem ich w nocy? podobno to duzy problem potem z prochnica! wiec najlepiej byloby w nocy dawac tylko wode albo za kazdym razem przejechac szczoteczka, ale komu by sie chcialo 3x w nocy nawet jesli to 10 sekund ale jakze cenne 10 sek snu! moj Julek jeszcze nie ma zebow, ale moze na noc dawac mu kasze przed kapiela niech spi dluzej? jak robicie?
 
pytanko do ma karmiacych piersia, czy nie macie problemow z mlekiem odkad wprowadzacie inne pokarmy? ja co kilka dni mam malo mleka, potem znow troche lepiej, ale generalnie boje sie, ze zanika, wiem, ze popyt sie zmniejszyl, ale moj organizm chyba za szybko reaguje i za szybko sie wycofuje z produkcji. chetnie bym nadmiar sciagala i na tym robila mu kasze a tu nie ma z czego sciagac. a juz rano, po nocy to pustynia! dopiero w porze obiadu sie nazbiera. co robic?szkoda by mi bylo przestac kamric.
 
Ja oduczyłam praktycznie małą od jedzenia w nocy. czasami jeszcze glamnie cyca ale to po cięzkim dniu zazwyczaj. Myslę że lepiej będzie dawać małym wodę:tak:
 
reklama
magali- Ja jakoś nie mam problemu z mlekiem no a też dokarmiam oczywiście. Nawet czasem jak mniej zje to mi potem "pękają" więc nie wiem co Ci na ten temat mogę napisać.
 
Do góry