reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Babcia zaczyna zakupowe szaleństwo:p welurowy komplecik na wyjście ze szpitala na przykład:)
 

Załączniki

  • IMG_20181123_202026.jpg
    IMG_20181123_202026.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 125
reklama
Mamuśki, bo tak mi wpadło do głowy. Rożek bedzie równie bezpieczny jak śpiworek? Bo sie zastanawiam czy nie zrezygnowac w ogole ze spiworka i tylko rozek kupic na pierwsze tygodnie.
 
Dziewczyny znacie może markę dolce sonno? Kupowała któraś z was ubranka od nich? Znajoma ostatnio dostała paczkę zadowolona, tyle, że jeszcze nie użytkowała. Dziś zaryzykowałam i zrobiłam małe zakupy, fajne ciuszki w dobrych cenach. :)
 
Mamuśki, bo tak mi wpadło do głowy. Rożek bedzie równie bezpieczny jak śpiworek? Bo sie zastanawiam czy nie zrezygnowac w ogole ze spiworka i tylko rozek kupic na pierwsze tygodnie.
Mój synek przez pierwsze dwa miesiące spał w rożku,lubił być taki opatulony. Później już zaczął się kręcić bardziej i trochę się bałam, że się obróci... No i łatwiej było mi go trzymać na początku w rożku. Nie wiedziałam jak takie maleństwo łapać. [emoji23]
 
Mój synek przez pierwsze dwa miesiące spał w rożku,lubił być taki opatulony. Później już zaczął się kręcić bardziej i trochę się bałam, że się obróci... No i łatwiej było mi go trzymać na początku w rożku. Nie wiedziałam jak takie maleństwo łapać. [emoji23]
Moja corcia tez na poczatku tak spala, ale chodzi mi glownie o kwestie bezpieczeństwa. Gdzieś czytalam, ze spiworek to numer 1 pod tym wzgledem. Na jakiejs obcojęzycznej stronie. A wlasnie rożek do mnie przemawia ze wzgledu na wygode i stabilnosc. Tylko czy bezpieczny jest.
 
Dziewczyny znacie może markę dolce sonno? Kupowała któraś z was ubranka od nich? Znajoma ostatnio dostała paczkę zadowolona, tyle, że jeszcze nie użytkowała. Dziś zaryzykowałam i zrobiłam małe zakupy, fajne ciuszki w dobrych cenach. :)

Ja mam upatrzona bodajże koszule do karmienia od nich ;) ale jeszcze nie kupowałam nic.

dziewczyny bo ja chyba nie bardzo rozumiem :) rożek wiem jak wygląda, jest dość luźny, dziecko wygląda jak zawiniete w burrito. a otula to taka skarpeta owinieta mega mocno na dzidziusiu, lapki ma w środku i ostatnio są popularne bo dziecko czuję się bezpiecznie jak w brzuchu, jest mu ciepło i ciasno czyli tak jak miał u mamy ;)
dobrze kojarzę?

bo jeśli tak to chyba na logikę prędzej dziecko odwróci się w roku buźka i włoży nosek w rożek, aniżeli w otulaczu gdzie jest zawiniete jak pacjent szpitala psychiatrycznego? :D

jeśli nie to mnie poprawcie ;)
 
Moja corcia tez na poczatku tak spala, ale chodzi mi glownie o kwestie bezpieczeństwa. Gdzieś czytalam, ze spiworek to numer 1 pod tym wzgledem. Na jakiejs obcojęzycznej stronie. A wlasnie rożek do mnie przemawia ze wzgledu na wygode i stabilnosc. Tylko czy bezpieczny jest.
Ok, mój mózg nie pracuje ostatnio najlepiej sory [emoji23]
Wydaje mi się, że na początku jest bezpieczny... No ale to jak maleństwo się jeszcze bardzo nie kręci chyba... Nie wiem sama...
 
Rożek trzyma malucha po całości, od główki do nóżek, nie jest mu bardzo ciasno ale napewno ciepło, otulacz przeważnie jest cieniutki, może byc gotowy właśnie jak skrapetka a można mieć np dużą pieluszke i nią owijac, nie jest to takie sztywne jak rożek, główka nie jest wspomagana ale dziecko ma ciaśniej. I jedno i drugie wydaje mi sie dobre w naszej sytuacji kiedy to maluchy przyjdą na świat wiosną. Zanim sie porządnie rozruszają będzie już ciepło wiec te rozki nie będą już potrzebne a do nakrycia wystarczy cos cienkiego lub np przejście na śpiworek letni który tez jest cieniutki ale nie ma zagrożenia ze dziecko zarzuci sobie cos na buźke.
 
reklama
@Natuś_ka kochana, a w takim razie my rozmawiamy o rozku z wkładka? takim usztywnianym?
bo te miękkie, i z materiału minky czyli ala plusz, to w życiu bym nie powiedziała że on daje usztywnienie.. chyba że mówimy o tych z wkładka Kokosowa lub coś w tym stylu? :)

zglupialam :D hehe
 
Do góry