reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Pochwal się co wybrałaś. Ja jeszcze nie mam nic upatrzonego ;)

Jak tak czytam jakie zakupy poczyniacie to się zaczynam trochę denerwować bo myślałam, że dopiero w styczniu, lutym zacznę się rozglądać i kupować.

W ogóle to powiedzcie mi czy rożek jest niezbędny?
Ja rodziłam w lipcu i mi się nie przydał rożek. [emoji4] ale teraz może być inaczej, inna pora roku.
 
reklama
My w zasadzie mamy wszystkie ubranka do roku, bo mojej siostry syn też jest z kwietnia. Niektórych tylko brakuje, bo u niej to drugie dziecko, więc trochę dokupuję :)
 
EHHH... Mi nie chodzi o ubranka po ubranek mam FULL :D Od 56 zaczelam i i tak juz nakupilam za duzo :X W dodatku mam to wszytsko nowe glownie HM, Reserved.. bo to nasze pierwsze dziecko i mamy jakiś wstręt do kupowania po kimś... nie wiadomo po kim :) chodzi mi rozmiarowo tylko o ten biedny śpiworek do spania... cos takiego jak zdjeciu.

hmgoepprod
To ja też je oglądałam i powiem Ci że te śpiworki 62/68 to mega duże są. Potem nie wiem czy w lato będzie dzidzia chciała spać w ciepłym spiworku. Ja chyba wezmę na poczatek ten mały ale wstrzymam się do wyprzedaży ;-)
 
To ja też je oglądałam i powiem Ci że te śpiworki 62/68 to mega duże są. Potem nie wiem czy w lato będzie dzidzia chciała spać w ciepłym spiworku. Ja chyba wezmę na poczatek ten mały ale wstrzymam się do wyprzedaży ;-)
Teraz w HM są po cztery dyszki :D Więc normalnie szalenstwo... ale na poczatek wiem ze bez spiworka marnie skoncze... wiem ze instynkt i tak dalej... ale naprawde to bedzie pierwsze dziecko moje w zyciu z ktorym bede miala jakis kontakt i wolalabym sobie zycia nie utrudniac...
 
@Anacoco ja używałam rozka. Jest bardzo wygodny na początek. Łatwiej mi się karmilo młodego na początku bo robiłam to na siedząco. Spał też otulony w rożek. Teraz dokupie jeszcze jeden. Z bambusowym wypełnieniem u mnie też niewypał. Wyjęłam je bardzo szybko.
 
Ja mam juz calkiem sporo kupione. Trzy paczki pampersow dwojek, chusteczki mokre, wkladki laktacyjne, ubranka na 56 i 62, kosz Mojzesza, kilka tetr. Ale mam liste potrzebnych rzeczy i widze ze zostalo mi na niej bardzo duzo, szczególnie takich dupereli higienicznych. Bede dokupywac w styczniu i lutym powolutku. Nie chce tuz przed porodem, bo nie wiem czy bedzie mi sie wtedy chcialo :)
 
U mnie tak jak u Asi synek lipcowy wiec rożek posłużył jako mata, podkład itp. Kupowalam w komplecie z lozeczkiem wtedy. Teraz jeszcze nie wiem, narazie otulacze, kocyk, najwyżej dokupie bo nie wiadomo jak w kwietniu z klimatem. Zawsze juz było ciepło a zeszły rok zaskoczył zimnem wiec poczekam.
 
reklama
Powiedzcie mi Kochane ! Jak to jest z tym spaniem? Rozumiem ze musze kupic spiworek do spania (zadne otulacze nie wchodzą w gre... jestem zieloną matką pierworódką i to bedzie dla mnie wyczyn...) i czy rozmiar 62/68 moze byc na start? Wydaje mi sie ze kupujac 50/56 tylko wywale pieniadze i wydaje mi sie on totalnie bez sensu :/

a dlaczego otulacze nie wchodzą w grę???
 
Do góry