reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
@Blondie moja tak samo, tylko bez pieluszki pod głową.
Widzicie, a ja przy pierwszym dziecku byłam wielu rzeczy nieświadoma i dałam ochraniacz na całą szerokość łóżeczka, plus spało między nami w łóżku. Czyli gorzej być nie mogło. No i nic się nie stało. A teraz się zrobiłam przewrażliwiona i nie będę narażać, jak już wiem że to może stwarzać niebezpieczeństwo... i rozważam monitor oddechu, ale pewnie jeszcze sto razy zmienię zdanie co do niego.

No mi koleżanka dał ten ochraniacz do łóżeczka. Mówiła, że nie używała, bo to niebezpieczne. Już się go pozbyłam :)
 
@Magdalenams ja właśnie się dopytuje, bo mam w posiadaniu rożek (planuje jeszcze drugi dokupić), jeden taki ciasny kokon otulacz,i jeden śpiworek już taki obszerny. i będę używać napewno wszystkiego, tego co aktualnie będzie najdogodnjejsze :) i mam ochraniacz na szczebelki taki na 3 składany, nie na całą długość. uważam że nie można popadać w skrajności :)

jedyne z czego zrezygnowałam to na samym początku te 'instagramowe' poduchy w pastelowych kolorach które wyglądają przeuroczo :)

@Blondie jaki fajny rożek. ja na dniach kupuje drugi, i cienki kocyk właśnie widziałam w takie foliowe wzorki bardzo mi się podobał :)
 
reklama
Do góry