reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Pewnie ze względu na ryzyko śmierci łóżeczkowej. Ja strasznie sie bałam, bo kuzynki znajoma tak straciła dziecko, ale zawijalam wlasnie w rożek i do tego monitor oddechu pod materacem. Jakos spokojniej mi sie spało
Mnie się podoba opcja rożka i to bardzo. Łatwiej trzymać takiego maluszka.
 
Mnie się podoba opcja rożka i to bardzo. Łatwiej trzymać takiego maluszka.
Łatwiej wyczuć maluszka a do tego można rączki schować ;) pamiętam swoje pierwsze karmienie jak młody miał ręce na wierzchu. Miał może ze 4 dni i tak nimi drapal i wywijal że nie mogłam go nakarmić po tym już go "obezwladnialam" ;)
 
IMG_20181123_154141.jpg
Dostalam dzisiaj taki zestaw. Sama nawet nie mam pojecia czy to jest dobre, jakie firmy wybierac itp. Mam sobie zlozyc zamowienie na elektryczna nianie, detektor oddechu i podgrzewacz na prezent. Nie mam pojecia co wybrac , doradzcie prosze
 

Załączniki

  • IMG_20181123_154141.jpg
    IMG_20181123_154141.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 328
Zobacz załącznik 919026 Dostalam dzisiaj taki zestaw. Sama nawet nie mam pojecia czy to jest dobre, jakie firmy wybierac itp. Mam sobie zlozyc zamowienie na elektryczna nianie, detektor oddechu i podgrzewacz na prezent. Nie mam pojecia co wybrac , doradzcie prosze
Mój miał pierwszą butelkę z aventu i była fajna. Dostałam ja w niebieskim pudełku. Podgrzewacz dostałam od siostry męża z philipsa mało używałam ale można powiedzieć że jest po dwójce dzieci i działa. Obsługa prosta. Regulacja wysokosci butelek. Jest spoko.
 
Ja w lipcu dla synka też nie używałam rozka dłużej niż pierwszy tydzień bo było za ciepło później.
A oto moje pierwsze zakupowe szaleństwo dla Antosi, płeć potwierdzona na polowkowych więc można zacząć szaleć :)
W kappahlu na wybrane produkty - 50% dzisiaj, dla chłopców był dużo większy wybór ale coś się udało znaleźć.
IMG_20181123_162410.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181123_162410.jpeg
    IMG_20181123_162410.jpeg
    85,1 KB · Wyświetleń: 319
Zobacz załącznik 919026 Dostalam dzisiaj taki zestaw. Sama nawet nie mam pojecia czy to jest dobre, jakie firmy wybierac itp. Mam sobie zlozyc zamowienie na elektryczna nianie, detektor oddechu i podgrzewacz na prezent. Nie mam pojecia co wybrac , doradzcie prosze
Butelki miałam z obydwu firm, mój nie chciał za bardzo ale kiedy juz trzeba było to się sprawdziły. Smoczki również z aventu miałam wszystkie, teraz tez kupilam narazie 2:) niania elektryczna w domu lub dużym mieszkaniu ok, my nie mieliśmy, dziecko było zawsze w pobliżu a w nocy każdy ruch małego slyszalam, taki sen mamusiowy:) detektor oddechu dla swojego spokoju fajnie, a podgrzewacze miałam dwa i oba wywalilam bo tylko mi sie gracily. Mleko swoje podgrzewalam w ciepłej wodzie, wiec jak dla mnie zbyteczny gadżet. Ale to każda musi na swoje potrzeby patrzeć:)
 
Ja w lipcu dla synka też nie używałam rozka dłużej niż pierwszy tydzień bo było za ciepło później.
A oto moje pierwsze zakupowe szaleństwo dla Antosi, płeć potwierdzona na polowkowych więc można zacząć szaleć :)
W kappahlu na wybrane produkty - 50% dzisiaj, dla chłopców był dużo większy wybór ale coś się udało znaleźć.
Zobacz załącznik 919044
Newbie zawsze ma cudne ubranka dla dziewczynek!
 
reklama
Powiedzcie mi Kochane ! Jak to jest z tym spaniem? Rozumiem ze musze kupic spiworek do spania (zadne otulacze nie wchodzą w gre... jestem zieloną matką pierworódką i to bedzie dla mnie wyczyn...) i czy rozmiar 62/68 moze byc na start? Wydaje mi sie ze kupujac 50/56 tylko wywale pieniadze i wydaje mi sie on totalnie bez sensu :/
Tak na prawdę możesz kupić jeden śpiworek/rożek, rozne kocyki np. Bambusowy, polarkowy itp i dzidzia sama da Ci znać co woli. Może sie okazac ze będzie wolalo byc mocno otulone, zaciśnięte jak w brzuszku i wtedy zakupisz otulacz... my możemy chcieć czegoś A dzidzia będzie się drzec w nieboglosy bo nie będzie coś odpowiadać. W sklepach teraz dostanie się wszystko Od ręki i zawsze można coś dokupić ;)
 
Do góry