reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Dziewczyny muszę się Wam pochwalić. Dziś na polecanym przez Was portalu z rzeczami dla dzieci kupiłam.pierwsza rzecz na mojego malucha ... Wózek:)) taka jestem z siebie dumna bo już negocjowalam.zakupy używanych wozkow I w zasadzie byłam zdecydowana na konkretne aukcje A tu z okazji back friday cena za wózek jest taka jak za używki z olx..wielkie dziękuję za podpowiedź że warto poczekać:)))

Może macie jeszcze do polecenia portal na którym.kupie nosidełko cybex aton m z baza w jakieś turbo promo ?:)
Pozdrawiam i dobranoc

Ja w tamten weekend kupiłam Atona 5 bez bazy za 419 w Smyku, na stronie nie było tej promocji tylko w sklepie.
 
A my chyba się zdecydowaliśmy na 'łóżeczko':
Link do: Kosz Mojżesza Dreami jasno szary Shnuggle - 4KidsPoint
Będziemy kupować mieszkanie i się przeprowadzać pod koniec 2019 roku, więc nie chcę na razie kupować prawdziwego łóżeczka, aktualnie miejsca w mieszkaniu mamy mało, więc to też przemawia za koszem.
Ktoś korzysta i może polecić?
Moja córka w koszu max 2 msc. Bo tak sie przewalała na boki, darła głowę w gore, probowala sie podnoaic. W gondoli tez jezdzila 5msc. i to jezdzila na czwaoraka popodpierana nogami i łokciami, więc wiadomo ze kazdemu, co innego sie sprawdzi. Inne dzieci po 7-8 msc jezdza w gondolach..
 
Moja córka w koszu max 2 msc. Bo tak sie przewalała na boki, darła głowę w gore, probowala sie podnoaic. W gondoli tez jezdzila 5msc. i to jezdzila na czwaoraka popodpierana nogami i łokciami, więc wiadomo ze kazdemu, co innego sie sprawdzi. Inne dzieci po 7-8 msc jezdza w gondolach..
Masz rację, że nigdy nie wiadomo co się sprawdzi, ale myślę, że zaryzykujmy, najwyżej się sprzeda. Z tym, że moja wewnętrzna cebula nie może przeżyć, że w Anglii ten kosz na stronie producenta aktualnie kosztuje 101 GBP, czyli w przeliczeniu jakieś 487 PLN, bo jest minus 25% z okazji Black Friday, a w Polsce najniższa cena w Internecie to 602 PLN, więc napisałam już do sklepu, jak mi opuszczą chociaż dodatkowe 5% to wezmę. :D
 
A my chyba się zdecydowaliśmy na 'łóżeczko':
Link do: Kosz Mojżesza Dreami jasno szary Shnuggle - 4KidsPoint
Będziemy kupować mieszkanie i się przeprowadzać pod koniec 2019 roku, więc nie chcę na razie kupować prawdziwego łóżeczka, aktualnie miejsca w mieszkaniu mamy mało, więc to też przemawia za koszem.
Ktoś korzysta i może polecić?
Wrzucalam zdjecie jakis czas temu, bo kupilam uzywany:) jeszcze nie testowałam bo corka spala z nami w lozku, a potem w łóżeczku, natomiast jest lekki i na zywo wyglada pieknie, tyle moge o nim na razie powiedziec. Kobieta ktora mi go sprzedala twierdzi, ze jej synek niecale 4 miesiace w nim spal.
 
Wrzucalam zdjecie jakis czas temu, bo kupilam uzywany:) jeszcze nie testowałam bo corka spala z nami w lozku, a potem w łóżeczku, natomiast jest lekki i na zywo wyglada pieknie, tyle moge o nim na razie powiedziec. Kobieta ktora mi go sprzedala twierdzi, ze jej synek niecale 4 miesiace w nim spal.
Też najpierw znalazłam używany, ale mąż mi zaczął jęczeć nad uchem, że co jeśli u tamtych właścicieli się pali papierosy w domu albo mają koty i psy albo to patologia i że on woli zapłacić 150 zł więcej i mieć nowy, więc nie będę się z nim kłócić. :D
A dużo zapłaciłaś za używany? Ja widziałam koło 420-450 zł na OLX.
 
Ja chce kosz/kolyske do sypialni i lozeczko do pokoju dzieciecego. Niestety lozeczko nam do sypialni nie wejdzie. Ale wlasnie sie nie moge zdecydowac czy kosz czy taka drewniana kolyska...
 
reklama
Właśnie zakupiłam wózek, opłacało się i dorzuciłam kilka pajacyków, które mi umknęły.
Pochwal się co wybrałaś. Ja jeszcze nie mam nic upatrzonego ;)

Jak tak czytam jakie zakupy poczyniacie to się zaczynam trochę denerwować bo myślałam, że dopiero w styczniu, lutym zacznę się rozglądać i kupować.

W ogóle to powiedzcie mi czy rożek jest niezbędny?
 
Do góry