reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Upolowałam i Ja w Lidlu body Ale został tylko rozmiar 62/68 bodów i 56 sweterka... chociaż cieszę się że i tak coś dorwałam bo takie kolejki były, że szok...
Skoczyłam też do pepco i tam też zrobiłam małe zakupy. Teraz siedzę i gapię sie na te ciuszki [emoji7]
20181122_155846.jpg
20181122_160321.jpg
20181122_171034.jpg
20181122_174719.jpg
 

Załączniki

  • 20181122_155846.jpg
    20181122_155846.jpg
    69,1 KB · Wyświetleń: 348
  • 20181122_160321.jpg
    20181122_160321.jpg
    78,6 KB · Wyświetleń: 357
  • 20181122_171034.jpg
    20181122_171034.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 357
  • 20181122_174719.jpg
    20181122_174719.jpg
    54,6 KB · Wyświetleń: 353
reklama
Upolowałam i Ja w Lidlu body Ale został tylko rozmiar 62/68 bodów i 56 sweterka... chociaż cieszę się że i tak coś dorwałam bo takie kolejki były, że szok...
Skoczyłam też do pepco i tam też zrobiłam małe zakupy. Teraz siedzę i gapię sie na te ciuszki [emoji7]
Zobacz załącznik 918754Zobacz załącznik 918757Zobacz załącznik 918758Zobacz załącznik 918761
Te pepkowe śliczne... Ja osobiście nie lubię bodziaków z lidla strasznie się rozciągają przy szyji. I zamiast normalnego dekoltu lódeczka i ramiona na wierzchu. Szczególnie przy starszych dzieciach jak już się zaczynają obracać...
 
to w ramach black friday znalazłaś coś w dobrej cenie?
Nie, cena taka sama jak wczesniej, tonw ramacj prezentubod rodzicow:) ja wózek miałam ściągać z polski bo u mnie zestawy z taką gondolą i pompowanymi kołami to ok 600-700 euro a tyle wydawać nie chciałam. Za ściągnięcie z Polski zaplacilabym w sumie ok 450 z tym ze zwrot nie wchodziły w gre w razie jakiś usterek, ale znalazłam sklep u siebie który ma polskie wózki i dostawę na terenie Hiszpanii za darmo wiec w sumie zaplacilam tylko 370 euro a w razie gwarancji mam blisko:)
Podoba mi się :) a udalo Ci sie go przetestowac przed zakupem gdzieś w sklepie stacjonarnym?
Niestety tego akurat nie, podobny model, mam nadzieje ze to był dobry wybór i nie bedziemy żałować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeśli chodzi i wózek warto wybrać się do sklepu w którym możesz go przetestować, pojezdzic, spróbować rozlozyc/zmienić gondole. Sprzedawcy dac wskazówki czego się oczekuje, wprost powiedziec jaki macie budżet, opcja solo, 2w1 czy 3w1, czy będziemy go nosić po schodach, gdzie będziecie spacerować (kwestia amortyzatorów), jakie kola potrzebujecie, czy wozek ma miec opcje ruchomej raczki/regulacji, czy zalezy wam na dwukierunkowym ustawieniu spacerówki, no i oczywiscie kwestie wizualne/ jakie jest wypełnienie wózka aby łatwo było wyprać wnętrze, obicie ma być z plastiku czy obszyte materialem/skóra, czy potrzebujecie dużo miejsca pod wózkiem, co jest w zestawie (jakieś parasolki, osłonki, pojemniki na kubki itp itd) ja szlam zupelnie Zielona więc pytała mnie o to wszystko Pani i pokazywała różnicę w wózkach. Także dla każdego coś innego ;)
 
Zapomnialam spytac. Jak sadzicie z jakiego materiału wierzchniego śpiworek do spania. Mam na oku dwa, jeden polarkowy drugi welurowy, środek bawełna w obu przypadkach. Nie wiem czy ma to większe znaczenie, z ciekawości pytam czy ktos ma jakąś opinie.
 
Ależ się wkurzyłam i zasmuciłam, na stronie Empiku wybierałam w tych ciuszkach Pinokio, tak kompletowałam sobie te zakupy w obrębie tych serii, które mają, że mój koszyk opustoszał i zostały jakieś pojedyncze rzeczy :-(. Muszę dokupić pajacyki, bo mam tylko jeden na 56 i półspiochy. Na Empiku są przeceny na pieluszki Motherhood wzięłam opakowanie tetrowych, bo podobno dobra jakość.
Tez wzielam te tetry na wyprobowanie
 
Ale taki śpiworek na ramiączkach do łóżeczka? Jeżeli tak to takiego w ogóle nie używałam. Polarowy to bym założyła jeżeli bym mieszkała w domu, gdzie zimą jest zimno. A my już będziemy miały kwiecień więc raczej mrozów do -20 nie będzie :)
Chyba, że chodzi o inny śpiworek :)
 
reklama
Do góry