reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Widzę że na topie temat fotelików:)
A mi ostatnio chodzi po głowie biustonosz do karmienia... Kiedy kupujecie? Rozważam kupno jednego pod koniec ciąży, takiego miękkiego, a później się zobaczy jaki będzie rozmiar gdy już laktacji ruszy pełną parą. No bo jak jest nawał, to przyda się taki miękki do spania, prawda? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, jak to w pierwszej ciąży rozwiązałam.
Ja miałam kilka tych do karmienia i jakoś średnio mi pasowały. Najwygodniej było mi w zwykły...
 
reklama
Ja miałam kilka tych do karmienia i jakoś średnio mi pasowały. Najwygodniej było mi w zwykły...
To tez fakt. Ja juz pozniej przestalam je odpinac, wiec jakbym miala zwykly, ale na poczatku mialam ciągłe fontanny z cycy, to nie dalabym rady w zwyklym tylko sie obsluzyc :)
 
Ja na noc zakladalam takie zwykle sportowe a w dzień normalne ale wtedy dużo większe niz przed ciążą. Typowo do karmienia miałam tylko jeden. Teraz zrobię podobnie raczej, jeszcze sie za niczym nie rozglądalam
 
Faktycznie nie jest to super wygodna opcja :) natomiast u mnie była produkcja taka że bez problemu cały oddział noworodkowy bym wykarmiła, dlatego wkładki laktacyjne na noc to był mus. Może kupię na próbę Canpol, ten miękki, nawet jak się nie sprawdzi to dużo nie kosztuje.
 
Faktycznie nie jest to super wygodna opcja :) natomiast u mnie była produkcja taka że bez problemu cały oddział noworodkowy bym wykarmiła, dlatego wkładki laktacyjne na noc to był mus. Może kupię na próbę Canpol, ten miękki, nawet jak się nie sprawdzi to dużo nie kosztuje.
Mi tez ciekło na całego, jak mały jadł z jednej to z drugiej jakby mi kran ktoś odkrecil sie lało dlatego te sportowe plus wkładki były super wygodne na noc, chyba ok roku tak spalam.
 
Mujer w Warszawie są dwa salony 8gwiazdek, na Bemowie i Białołęce. My kupiliśmy na Bemowie axkid kidzone 9-25. Szliśmy do sklepu z myślą że chcemy fotelik z bazą, bo te na pasy u znajomych to jakoś latają. Jak nam zamontowali w samochodzie axkida to zmieniam zdanie, jest tak zamontowany że ani drgnie.
 
Mi tez ciekło na całego, jak mały jadł z jednej to z drugiej jakby mi kran ktoś odkrecil sie lało dlatego te sportowe plus wkładki były super wygodne na noc, chyba ok roku tak spalam.
Ja też tak spałam. Całe 10 miesięcy, dopóki karmiłam. A przez pierwsze 3 tyg po porodzie to miałam więcej pokarmu niż byłam w stanie ściągać i ciągle chodziłam mokra. Szczególnie noc była ciężka, bo jak spałam dłużej niż półtorej godziny to musiałam się od góry do dołu przebrać i jeszcze pościel zmienić. Oby tym razem trochę spokojniej było. :) A jest nadzieja, bo jeszcze nie wycieka mi nic z piersi a przy synku to tak od 18tc miałam plamki, a koło 25 to już wkładki musiałam nosić.
 
Mujer w Warszawie są dwa salony 8gwiazdek, na Bemowie i Białołęce. My kupiliśmy na Bemowie axkid kidzone 9-25. Szliśmy do sklepu z myślą że chcemy fotelik z bazą, bo te na pasy u znajomych to jakoś latają. Jak nam zamontowali w samochodzie axkida to zmieniam zdanie, jest tak zamontowany że ani drgnie.
Dziękuję! Do tego na Białołęce mam blisko ;)
 
reklama
Miałam nie kupować nic do promocji na swieta dla dziecka... Ale ta promocja w 5.10.15... to jest jak nałóg, 150zl pryslo lekka ręka :D koleżanka mi poradziła medyczne, higieniczne zakupy zrobić jedne duże w aptece gemini, ktoś popiera?
 
Do góry