reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
@Heda są foteliki powyżej 18kg, których nie zapina się pasami? Z tego co widzę już chyba wszystkie są właśnie na pasy. I czy w każdym salonie 8 gwiazdek pracują prawdziwi specjaliści? Muszę się wybrać, bo Syn niestety wyrasta z tego 9-18kg.
 
@Heda są foteliki powyżej 18kg, których nie zapina się pasami? Z tego co widzę już chyba wszystkie są właśnie na pasy. I czy w każdym salonie 8 gwiazdek pracują prawdziwi specjaliści? Muszę się wybrać, bo Syn niestety wyrasta z tego 9-18kg.
Ja mam fotelik 9-25 axkid minikid, jak podjedziesz do 8gwiazdek to napewno coś ci znajdą.
Jest kilka modeli z tych do 36 które mają własne pasy do 2kg trzeba poszukać. Wydaje mi się że eekaro Hero był taki Jeszce można to dostać bo to super foteli6 Ale firma się wycofuje z rynku
 
Foteliki 9-25 sa z pasami, moze być zwykły albo na iso fix. Pasy wyciagasz jak dziecko wyrasta z nich i później zapinasz tymi z auta, zanim osiągnie te 25 kg to jeszcze sporo minie.
 
Zależy od fotelika... moje mają własne pasy do 25kg...
Tak tak o tych pasach mowie tylko ze mój synek ma tors dość długi i ten najwyższy poziom pasów juz był za ramionami a zaglówek regulowany na wysokosc, waga tez sie zgadza wiec tylko te pasy musialam wyciągnąć. Pierwsze dni go pilnowalam bo wiadomo ze z takiego pasa łatwiej sie "uwolnić" ale na szczęście nie kombinuje nic i jeździ spokojnie.
 
Tak tak o tych pasach mowie tylko ze mój synek ma tors dość długi i ten najwyższy poziom pasów juz był za ramionami a zaglówek regulowany na wysokosc, waga tez sie zgadza wiec tylko te pasy musialam wyciągnąć. Pierwsze dni go pilnowalam bo wiadomo ze z takiego pasa łatwiej sie "uwolnić" ale na szczęście nie kombinuje nic i jeździ spokojnie.
U mnie nie ma opcji by zapisać pasami samochodowymi [emoji4] fotelik jest tyłem i do 125cm wzrostu. Mam nadziej że chociaż do 5rż starczy.
 
Widzę że na topie temat fotelików:)
A mi ostatnio chodzi po głowie biustonosz do karmienia... Kiedy kupujecie? Rozważam kupno jednego pod koniec ciąży, takiego miękkiego, a później się zobaczy jaki będzie rozmiar gdy już laktacji ruszy pełną parą. No bo jak jest nawał, to przyda się taki miękki do spania, prawda? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, jak to w pierwszej ciąży rozwiązałam.
 
reklama
Widzę że na topie temat fotelików:)
A mi ostatnio chodzi po głowie biustonosz do karmienia... Kiedy kupujecie? Rozważam kupno jednego pod koniec ciąży, takiego miękkiego, a później się zobaczy jaki będzie rozmiar gdy już laktacji ruszy pełną parą. No bo jak jest nawał, to przyda się taki miękki do spania, prawda? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, jak to w pierwszej ciąży rozwiązałam.
Jeden czy ze dwa kupię pod koniec ciąży a w nocy spałam w samej koszuli. Raz czy dwa mi coś wyciekło z piersi a tak to noc spokojna. Ja mialam parę sportowych takich topow i te były najwygodniejsze. Teraz też dokupie.
 
Do góry