reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Co do gemini to z sąsiadkami zamawiamy na bieżąco. Dostawa wtedy za darmo :p jest taki wirtualny koszyk i każda wkłada co chce ;) I w tej aptece jest wit d, którą łykamy.
 
reklama
Dziewczyny ktoras z Was wrzucala swoja liste wyprawkowa. Pamietacie mniej wiecej w okolicach jakies strony to moze byc? Bo chicialam sobie ściage zrobic :)
 
Ja też większe zakupy zamawiam z Gemini żeby była darmowa dostawa. Jeśli jednak muszę kupić niewiele i nie mam z kim się zrzucic to zamawiam internetowo z apteki doz z odbiorem w punkcie aptecznym za darmo. Wychodzi podobnie jak w Gemini cenowo no i oczywiście dużo taniej niż stacjonarnie. A i taka ciekawostka respektuja w doz kartę apteczna z PZU nawet przy zamówieniach internetowych więc jeśli kiedyś któraś będzie taka miała to warto można na prawdę sporo zaoszczędzić.
 
@Amelka85 kochana nie wiem czy o moją Ci chodziło, ale ja wrzucałam :)
 

Załączniki

  • IMG_20181109_194144.jpg
    IMG_20181109_194144.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 82

Załączniki

  • 20181129_140945.jpeg
    20181129_140945.jpeg
    85,6 KB · Wyświetleń: 353
reklama
Do góry