reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

to było pytanie retoryczne.. nie chciałam wyjść na madrale dlatego znak zapytania :)
nie wszystkie 3w1 muszą być drogie i mieć całkiem dobry fotelik.
myślę że jak kupić wózek za 1500 i dokupić fotelik rzędu 600 zł to wyjdzie podobnie.
ale jak kto woli :)
fakt faktem że musi mieć testy i tyle :p
Wychodzi podobnie zwykle. Ja miałam przy córeczce zestaw 3w1 Navingtona i fotelik w tym zestawie to był Maxi Cosi cabrio fix, na tamten czas jeden z trzech najlepszych w testach na naszym rynku. A zestaw był w dobrej bardzo cenie. Osobno wyszłoby podobnie jeżeli nie więcej.

Ja teraz fotelik wyżej wspomniany jeszcze mam, więc zasadzam się na jakiś sensowny, kompaktowy wózek 2w1 na początek :).
 
reklama
Kurcze te wszystkie wózki 2w1 są takie ciężkie. Ja nie mam windy i nie wiem jak sobie poradzę z wózkiem około 15kg
 
Kurcze te wszystkie wózki 2w1 są takie ciężkie. Ja nie mam windy i nie wiem jak sobie poradzę z wózkiem około 15kg
Zobacz Baby joggera to typowa spacerówka ale można dokupić gondole i wpiąć fotelik. Są lekkie super się prowadzą i będziesz mieć już do końca.
 
Ja polecam fotelik z bazą isofix, jak macie w aucie. Nie wyobrażam sobie bez niej życia, dla mnie to całe motanie pasami to masakra... a tak pyk i baza sama da znać czy dobrze wpięty.
A czy miała któraś z Was do czynienia z gondolą która pasuje do joie mytraxa?
 
Ja polecam fotelik z bazą isofix, jak macie w aucie. Nie wyobrażam sobie bez niej życia, dla mnie to całe motanie pasami to masakra... a tak pyk i baza sama da znać czy dobrze wpięty.
A czy miała któraś z Was do czynienia z gondolą która pasuje do joie mytraxa?

My chcemy kupić bazę, ale później już wszystkie foteliki muszą być tej firmy co baza, więc trzeba to przemyśleć już teraz.

A wózek jak na razie mój nr 1 to Aero Tutis.
 
My chcemy kupić bazę, ale później już wszystkie foteliki muszą być tej firmy co baza, więc trzeba to przemyśleć już teraz.

A wózek jak na razie mój nr 1 to Aero Tutis.
Nie koniecznie. Nie wszystkie bazy pasują do następnego fotelika. Każda firma ma raptem 1 czy 2 bazy pasujące do lupiny i do fotelika 9-18.
I pytanie czy kupując dziś fotelik 9-18 będzie on pasował do dziecka i auta? Do auta może dopasować zakładając że nie zmienisz auta w tym czasie. Poza tym są też foteliki 9-25 i te są tylko na pasy więc decydując się teraz na fotelik do 18kg będziesz musiała 3 latka przerzucić w fotelik 15-36 a to już średnia opcja dla takiego malucha.
Sam fotelik z baza przy łupinie super sprawa bo i tak nosisz to razem.z dzieckiem przy kolejnym nie ma to znaczenia.
I dla tych co nie mają ISO w samochodzie taka informacja są też bazy zapinane pasami [emoji4]
 
Bardzo fajne ale cena już nie :(
To bardzo masywne wózki więc można śmiało kupić używke.
Niestety cały zestaw to ponad 2 kafle
Ja za swój bliźniaczy że wszystkim zapłaciłam ponad 3.5tys. Ale wart swojej ceny. Teraz nie mam pomysłu co wybrać.
 
reklama
To bardzo masywne wózki więc można śmiało kupić używke.
Niestety cały zestaw to ponad 2 kafle
Ja za swój bliźniaczy że wszystkim zapłaciłam ponad 3.5tys. Ale wart swojej ceny. Teraz nie mam pomysłu co wybrać.
No poszukam używki. Bo nie stać mnie na taki nowy
 
Do góry