reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Wózek najlepiej kupić 2w1 a do fotelika lepszej jakość dopłacić. Niestety w większości zestawów 3w1 foteliki są bez atestow słabej jakości. My tak przy kupnie wózka zrobiliśmy. Chociaż później i tak jeszcze dokupilam lepsza, lżejsza spacerowke joie, więc uważam że najlepszym rozwiązaniem jest kupić nowy dobry fotelik samochodowy (który można wpiać w adaptery i do stelaża wózka), gondole tania używana - bo sprawdza się naprawdę krociutko i później zainwestować w fajna spacerówka która posłuży już na prawdę długo :)
O, to tak wlasnie i ja planuje zrobic ;) przy kolejnym dziecku czlowiek sie uczy na wlasnych bledach :)
 
reklama
O, to tak wlasnie i ja planuje zrobic ;) przy kolejnym dziecku czlowiek sie uczy na wlasnych bledach :)
Ja specjalnie zostawiłam na drugie dziecko wózek 2w1, fotelik i spacerówke więc na pewno kupować nowego nie będę ale gdybym nic nie miała to myślę że jest to najrozsadniejsza opcja :)
 
Ja specjalnie zostawiłam na drugie dziecko wózek 2w1, fotelik i spacerówke więc na pewno kupować nowego nie będę ale gdybym nic nie miała to myślę że jest to najrozsadniejsza opcja :)
Ja wysprzedawałam, bo nie mam miejsca na przechowywanie ;) ale tak, uwazam ze ta opcja ma jakikolwiek sens :D nam gondola sluzyla do niecalych 5msc
 
chyba zależy też jaki wózek kupujemy?
widzę że większość np. x landerow ma besafe izi go w wersji 3w1. a te foteliki maja atesty no i nie są 'najgorsze' ;)
 
Ja wysprzedawałam, bo nie mam miejsca na przechowywanie ;) ale tak, uwazam ze ta opcja ma jakikolwiek sens :D nam gondola sluzyla do niecalych 5msc
U mnie z miejscem też słabo ale jakoś się udało pomieścić, stelaż w szafie w przedpokoju, gondola w piwnicy, spacerówka od zestawu u teściów a druga w aucie :D
 
chyba zależy też jaki wózek kupujemy?
widzę że większość np. x landerow ma besafe izi go w wersji 3w1. a te foteliki maja atesty no i nie są 'najgorsze' ;)
No to siebie sama odpowiedzialas. "Większość xlanderow" to nie wszystkie. Dlatego trzeba na to uważać.
Ja mam 2w1 a fotelik z adapterami dokupiony z lepszej firmy.
 
@Magdalenams nie odpowiedziałam bo nie ja zadałam to pytanie hehe ;)

i przepraszam napisałam w ciemno :)
nie większość a wszystkie x landery 3w1 maja porządne foteliki :)
besafe izi go, cybex aton, cybex Cloud, maxi cosi, kiddy etc.
Link do: Wózki dziecięce X-lander 3w1, 4w1. X-Move. X-Cite. X-Pulse. X-Run.. Sklep internetowy online - BoboWózki

poprostu zależy jaki wózek kupujemy, jeśli 3w1 droższy to zazwyczaj jest i dobry fotelik w zestawie, wiadomo trzeba patrzeć :)
Chodziło mi o to pytanie w pierwszym wersie ;)
Nie każdego stać na droższa wersję 3w1 dlatego też fotelik trzeba rozważyć osobno.
Ogólny wniosek mamy taki sam więc nie ma co się spierać ;)
 
reklama
Chodziło mi o to pytanie w pierwszym wersie ;)
Nie każdego stać na droższa wersję 3w1 dlatego też fotelik trzeba rozważyć osobno.
Ogólny wniosek mamy taki sam więc nie ma co się spierać ;)

to było pytanie retoryczne.. nie chciałam wyjść na madrale dlatego znak zapytania :)
nie wszystkie 3w1 muszą być drogie i mieć całkiem dobry fotelik.
myślę że jak kupić wózek za 1500 i dokupić fotelik rzędu 600 zł to wyjdzie podobnie.
ale jak kto woli :)
fakt faktem że musi mieć testy i tyle :p
 
Do góry