reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Super :) a kotek gratis ? Hehe żarcik :)

w zasadzie tak hihi :D
bo kotek z fundacji która łapie koty z ulicy, on jest z Ukrainy po przejściach.. ale doszedł do siebie u nas mały gremlin :D
received_297446377544196.jpeg
 

Załączniki

  • received_297446377544196.jpeg
    received_297446377544196.jpeg
    97,7 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Ja polecam biustonosze z bonprix, są w dobrej cenie, a jakość ok. Maja tez modele do karmienia i duży wybór rozmiarów.
 
Elegancki zestaw :cool2:
Ja dzisiaj kupiłam rożek. Poszłam do sklepu po coś innego ale akurat takie ładne były a i tak miałam jeden dokupić :) z jednej strony minky z drugiej bawełna. Mam nadzieję że nie będzie za ciepły.
Zestaw za 5 zeta, więc żal nie wziąć
[emoji23] [emoji23] Zwlaszcza, zw na wyprzy w hm chcialam te (w sumie pdoobne, bo inny kolor muszki) body, ale byly tylko 50 i 56, wiec odpuscilam ;)

Ja musze poszukac fajnego rozka, ale to odpald allegro i musze wlaczyc komp, bo nie cierpie allegro na tel.
 
Dziewczyny jak to jest z tymi wózkami 3w1? Ja przepraszam ale jestem zielona w tym temacie. Bardzo zależy mi na tym aby fotelik był wpinany do stelaża. Czy te wózki 3w1 spełniają jakieś normy- tj czy te foteliki są bezpieczne dla dzieci? Niby jest ich pelno na rynku a ludzie je kupują ale jakoś nie do końca jestem przekonana. Jakie są wasze opinie/doświadczenia w tym temacie? Polecacie czy odradzacie?
 
Dziewczyny jak to jest z tymi wózkami 3w1? Ja przepraszam ale jestem zielona w tym temacie. Bardzo zależy mi na tym aby fotelik był wpinany do stelaża. Czy te wózki 3w1 spełniają jakieś normy- tj czy te foteliki są bezpieczne dla dzieci? Niby jest ich pelno na rynku a ludzie je kupują ale jakoś nie do końca jestem przekonana. Jakie są wasze opinie/doświadczenia w tym temacie? Polecacie czy odradzacie?
Warto kupić fotelik nie tylko z atestami, ale i testami. Dużo jest takich, które z adapterami wepna sie do roznych stelazy, np.maxi cosi, ktory jest bardzo popularny
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z tymi wózkami 3w1? Ja przepraszam ale jestem zielona w tym temacie. Bardzo zależy mi na tym aby fotelik był wpinany do stelaża. Czy te wózki 3w1 spełniają jakieś normy- tj czy te foteliki są bezpieczne dla dzieci? Niby jest ich pelno na rynku a ludzie je kupują ale jakoś nie do końca jestem przekonana. Jakie są wasze opinie/doświadczenia w tym temacie? Polecacie czy odradzacie?
Wózek najlepiej kupić 2w1 a do fotelika lepszej jakość dopłacić. Niestety w większości zestawów 3w1 foteliki są bez atestow słabej jakości. My tak przy kupnie wózka zrobiliśmy. Chociaż później i tak jeszcze dokupilam lepsza, lżejsza spacerowke joie, więc uważam że najlepszym rozwiązaniem jest kupić nowy dobry fotelik samochodowy (który można wpiać w adaptery i do stelaża wózka), gondole tania używana - bo sprawdza się naprawdę krociutko i później zainwestować w fajna spacerówka która posłuży już na prawdę długo :)
 
Do góry