reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Biustonosze, mamuśki nadszedł czas zmiany biustonoszy na większe i tak się zastanawiam, co by 2 razy nie inwestować czy nie kupować od razu tych do karmienia. Możecie polecić jakieś fajnej jakości i w dobrej cenie? W triumphie Pani pokazała mi 1 taki zwykły, który ostatnio w Lidlu kupiłam za 19,90, cena Triumpha coś koło 100 zł, zależałoby mi teraz na takim usztywnianym, który nadawałby się do sukienek itp:) Proszę o porady.
Do karmienia to chyba za szybko? Piersi urosną jeszcze przed porodem, więc wg mnie lepiej w biustonosz do karmienia zainwestować w 3trymestrze. A póki co teraz jakiś wygodny podtrzymujacy biust nie odciskajacy się z każdej strony i nie drazniacy brodawek... Ale to moja opinia, mogę sie mylić :p
 
reklama
Biustonosze, mamuśki nadszedł czas zmiany biustonoszy na większe i tak się zastanawiam, co by 2 razy nie inwestować czy nie kupować od razu tych do karmienia. Możecie polecić jakieś fajnej jakości i w dobrej cenie? W triumphie Pani pokazała mi 1 taki zwykły, który ostatnio w Lidlu kupiłam za 19,90, cena Triumpha coś koło 100 zł, zależałoby mi teraz na takim usztywnianym, który nadawałby się do sukienek itp:) Proszę o porady.
Ja do karmienka kupilam porzadny u brafitterki dopiero, gdy laktacja soe ustabilizowala.
 
Ja jeszcze o dziwo nie zmianialam rozmiaru, piersi stercza jak silikony:laugh2: ale się nie powiększyły, są twardsze tylko. W poprzedniej ciąży z każdym trymestrem rozmiar szedł w gore a teraz nic z tego. Do karmienia kupie pod koniec jakiś.
 
Też czytałam w pierwszej ciąży u mamyginekolog o tym wywalaniu ubranek po szpitalu i jak dla mnie to przesada. Mąż czekał ze mną na wypis kilka h, to jego ciuchy też out? Młodego i swoje wyprałam w 60 stopniach i tyle.
Ja narazie kupiłam sobie na promocji w esotiq mój ukochany model hudson (meeeega wygodny) tylko z większą miską, bo mi się biust zaczął wylewać z dotychczasowych.
 
Biustonosze, mamuśki nadszedł czas zmiany biustonoszy na większe i tak się zastanawiam, co by 2 razy nie inwestować czy nie kupować od razu tych do karmienia. Możecie polecić jakieś fajnej jakości i w dobrej cenie? W triumphie Pani pokazała mi 1 taki zwykły, który ostatnio w Lidlu kupiłam za 19,90, cena Triumpha coś koło 100 zł, zależałoby mi teraz na takim usztywnianym, który nadawałby się do sukienek itp:) Proszę o porady.
Kupilam usztywniany triumpha, nie do karmienia, zwykly, w tk maxx w super.cenie, teraz go nosze na okraglo. Tam maja ogromny wybor z tej marki
 
Ja kupiłam takie cosik :) jeszcze mam body z lidla na długi rękaw i kocyk z pepco taki szary duży :) siostra kupiła pare body. Jeszcze troszkę i zaczne kupować śpioszki itp, ale większość kupie od kogoś bo i tak ludzie sprzedają za grosze i w idealnym stanie :)
 

Załączniki

  • received_211962829732322.jpeg
    received_211962829732322.jpeg
    856,9 KB · Wyświetleń: 98
  • Resized_20181116_153411_4260.jpeg
    Resized_20181116_153411_4260.jpeg
    76,5 KB · Wyświetleń: 104
Ja kupiłam takie cosik :) jeszcze mam body z lidla na długi rękaw i kocyk z pepco taki szary duży :) siostra kupiła pare body. Jeszcze troszkę i zaczne kupować śpioszki itp, ale większość kupie od kogoś bo i tak ludzie sprzedają za grosze i w idealnym stanie :)

O widze te same smoczki co u mnie kaczka i pingwin ;)
 
reklama
Do góry