reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Raczej więcej zarazków my wnosiny na ciuchach z zewnątrz niż jest na takim oddziale czyszczonym dzień w dzień.
A z innej beczki, któras z Was przy poprzednich pociechach używała chusty do noszenia?
 
Ja nie używałam chusty, ale tym razem mam na nią chętkę :) ale pewnie kupię używkę bo nowe są kosmicznie drogie :) używki zresztą też [emoji12]
 
Nosidło to dopiero jak dzidziuś zacznie samodzilenie siadac. Chusty nie umiem motać, a wczoraj mnie mega kusila z little frog, czarno-szara, ale wiem, ze nie ogarne. Tule mam po corce. Uzywana tak naprawdę kilka razy...
 
Tez myslalam o nosidle ale ta bliskość w chuście bardziej mnie przekonuje. Potrzebuje czegos takiego bo odprowadzam i odbieram synka z przedszkola 4 razy na dzień, zmieniany sie z M ale jak jest w pracy to muszę chodzić sama a wiadomo ze pogoda nie zawsze dopisuje a i wyciąganie wózka na chwile będzie uporczywe. W jakich cenach są te chusty w Polsce? Bo mam na oku taką za jakieś 30 euro, opinie bardzo dobre, taka ze średniej półki myślę ale mogę sie mylić. Poprzeglądalam kilka filmikow, jak zakładać itd i wierze ze sobie poradze, choć tu tez mogę sie mylic:-D
 
Tez myslalam o nosidle ale ta bliskość w chuście bardziej mnie przekonuje. Potrzebuje czegos takiego bo odprowadzam i odbieram synka z przedszkola 4 razy na dzień, zmieniany sie z M ale jak jest w pracy to muszę chodzić sama a wiadomo ze pogoda nie zawsze dopisuje a i wyciąganie wózka na chwile będzie uporczywe. W jakich cenach są te chusty w Polsce? Bo mam na oku taką za jakieś 30 euro, opinie bardzo dobre, taka ze średniej półki myślę ale mogę sie mylić. Poprzeglądalam kilka filmikow, jak zakładać itd i wierze ze sobie poradze, choć tu tez mogę sie mylic:-D
Link do: Woven wraparound slings | Little Frog tu sa niezle ceny. A ta co masz za 30€ to tkana czy elastyvzna?
 
Pisze ze półelastyczna, 100% bawełna bio. Niby na większe dziecko lepiej tkanka ale ja myślę o niej głównie na pierwsze 3 miesiace. Później latem to chyba by było za gorąco sie tak owijać.
Ja się dokladnie nie znam, tylko tyle, co na chustowych grupach wyczytalam i wiem, ze w elastyk nie warto inwestować.
 
reklama
Ja się dokladnie nie znam, tylko tyle, co na chustowych grupach wyczytalam i wiem, ze w elastyk nie warto inwestować.
No to dzięki za rade:) ja to całkiem zielona jestem w temacie chustowania, gdybym miała dac 100 euro i nie umieć wiązać albo być niezadowolona z materiału to byłby problem, a takie 30 euro na próbę to nie jest źle wiec poszukam moze jeszcze kilka innych firm i opinii i moze sie na cos zdecyduje.
 
Do góry