reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Dorzucam fotkę bo ubraniami się jeszcze tu nie chwalilam :)
 

Załączniki

  • 20181125_205043.jpg
    20181125_205043.jpg
    854,7 KB · Wyświetleń: 86
Mam prawie taki sam kombinezon z pepco, ale z poprzedniego sezonu, szary z morskimi wykonczeniami :) mysle, zeby na wyjscie ze szpitala był, jesli bedzie zimno. Jaki masz rozmiar? My 62 i jest malutki :D

on chyba też jest z pepco właśnie :) kochana niby rozmiar z metki 62 ale mam wrażenie że jest wielki :D dobry pomysł z tym wyjściem ze szpitala :)

za te rzeczy z 1 zdjęcia mama dała łącznie 7 zł :D rekin zakupów
 
on chyba też jest z pepco właśnie :) kochana niby rozmiar z metki 62 ale mam wrażenie że jest wielki :D dobry pomysł z tym wyjściem ze szpitala :)

za te rzeczy z 1 zdjęcia mama dała łącznie 7 zł :D rekin zakupów
Z lumpka? Jak tak, to bym się z Mamą dogadała [emoji23][emoji85]
 
Drogie mamusie, mam pytanie odnośnie pielęgnacji maluszka. W jakie kosmetyki się zaopatrujecie? Czy może doświadczone mamusie są w stanie polecić sprawdzone? Dzidziuś będzie w lutym więc muszę kupić również kremik do buzi na mrozy. I w czym będziecie praly ubranka, jakiś proszek/plyn? ;)
 
Drogie mamusie, mam pytanie odnośnie pielęgnacji maluszka. W jakie kosmetyki się zaopatrujecie? Czy może doświadczone mamusie są w stanie polecić sprawdzone? Dzidziuś będzie w lutym więc muszę kupić również kremik do buzi na mrozy. I w czym będziecie praly ubranka, jakiś proszek/plyn? ;)
Blog srokao. Na pewno cos wybierzesz
 
reklama
Drogie mamusie, mam pytanie odnośnie pielęgnacji maluszka. W jakie kosmetyki się zaopatrujecie? Czy może doświadczone mamusie są w stanie polecić sprawdzone? Dzidziuś będzie w lutym więc muszę kupić również kremik do buzi na mrozy. I w czym będziecie praly ubranka, jakiś proszek/plyn? ;)

Ja wszystko piore w Locela mleczko do prania. Podoba mi sie ze ubrania po nim nie pachna bardzo intensywnie - duzo nie stosuje.
 
Do góry