reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Ja tez upolowałam wszystko co chciałam, ale chyba jeden komplet 50/56 oddam, w sklepie nie umiałam podjąć decyzji, muszę jeszcze pomyśleć. :)
Dużo bardziej luzie rzucali się na bieliznę narciarską dziś, widziałam że w koszyku mieli po 15-20 kompletów, więc jest szansa, że rzeczy dziecięce oszczędzili :D

Ty sie faktycznie obkupilas ;) ja wizelam oba komplety, jeden 62/68, drugi ten wiekszy. Jakos patrzac na mojego meza trudno mi uwierzyc, ze naszemu synowi bedzie potrzebne 50 czy 56 ;) to sie najwyzej dokupi pod koniec ciazy. No i ten sweterek niebieski tez wziela :D i bielizne narciarska dla meza przy okazji tez ;)
 
reklama
Ty sie faktycznie obkupilas ;) ja wizelam oba komplety, jeden 62/68, drugi ten wiekszy. Jakos patrzac na mojego meza trudno mi uwierzyc, ze naszemu synowi bedzie potrzebne 50 czy 56 ;) to sie najwyzej dokupi pod koniec ciazy. No i ten sweterek niebieski tez wziela :D i bielizne narciarska dla meza przy okazji tez ;)
U nas to był debiut, pierwsze dziecko i pierwsze wydane pieniądze na wyprawkę, więc czemu nie kupić 20 par body :D Teraz myślę, że to przesada i jeden komplet oddam, bo to faktycznie wciąga :D Ale mam nadzieję, że z resztą poczekam do wyprzedaży poświątecznych. :)
 
A nie macie wrazenia ze te z lidla 62/68 są jakieś mega długie?:D Wydaje mi sie ze to bardziej 68 niz 62... :/ i jakos tak odpuscilam tam zakupy osobiscie... teraz szaleje na wyprzedazach w HM! <3 O rany, nie dosc ze ogolnie maja wyprzedaż to jeszcze teraz odliczanie do BLACK FRIDAY i wykorzystałam zbyt duzo za duzo swego funduszu... :D Ale ubranka od nich podobają mi się najbardziej <3
 
A nie macie wrazenia ze te z lidla 62/68 są jakieś mega długie?:D Wydaje mi sie ze to bardziej 68 niz 62... :/ i jakos tak odpuscilam tam zakupy osobiscie... teraz szaleje na wyprzedazach w HM! <3 O rany, nie dosc ze ogolnie maja wyprzedaż to jeszcze teraz odliczanie do BLACK FRIDAY i wykorzystałam zbyt duzo za duzo swego funduszu... :D Ale ubranka od nich podobają mi się najbardziej <3
Fakt, hm ma sliczne, czekam do stycznia na wyprzedaże i sie oblowie :D
Ja tez upolowałam wszystko co chciałam, ale chyba jeden komplet 50/56 oddam, w sklepie nie umiałam podjąć decyzji, muszę jeszcze pomyśleć. :)
Dużo bardziej ludzie rzucali się na bieliznę narciarską dziś, widziałam że w koszyku mieli po 15-20 kompletów, więc jest szansa, że rzeczy dziecięce oszczędzili :D
Jak Ci sie jakosciowo widzi ten reczniczek?
 
A nie macie wrazenia ze te z lidla 62/68 są jakieś mega długie?:D Wydaje mi sie ze to bardziej 68 niz 62... :/ i jakos tak odpuscilam tam zakupy osobiscie... teraz szaleje na wyprzedazach w HM! <3 O rany, nie dosc ze ogolnie maja wyprzedaż to jeszcze teraz odliczanie do BLACK FRIDAY i wykorzystałam zbyt duzo za duzo swego funduszu... :D Ale ubranka od nich podobają mi się najbardziej <3
Z lidla te łamane rozmiary zawsze odpowiadają temu wiekszemu rozmiarowi
 
Z lidla te łamane rozmiary zawsze odpowiadają temu wiekszemu rozmiarowi
Tak tez wlasnie sadzilam jak zaczelam przykladac do innych firm :D Póki co czekam na paczki z hm w takim razie i lidl omijam... :D Jakos najmniej mi sie podobaja tam ubranka (poza sweterkami bo mają cudne) az sie boje co bedzie jutro na HM skoro przez tydzien codziennie bylo na wyprzedazy cos innego... sporo upolowalam rzeczy ktore sie juz wyprzedaly :D
 
Ja dzisiaj dostalam 5 worków ubran. Wlasnie skonczylam segregacjem rozniary od 56 do 86. Najwiecej mam pajavykow w malym rozmiarze, za to braki w portkavh i bodziakach. Jesli jeszcze będzie cos pozniej w lidlu z 50/56 to wezme jeden komple mnie sie podobaja te neutralne, szaro-biale :)
 
Kupilam wózek :szok:
Dalej w to nie wierze hahaha
Dojdzie za jakieś 3 tygodnie.
Karex Quero New, nie patrzylam na wagę, spacerowke czy fotelik samochodowy, głównie zależało mi na pompowanych kołach i dużej gondoli. Fotelik zmienie a na używaniu spacerowki mi nie zależy, bedzie ok to pojeździ, a jak nie to sprzedam całość i kupie lżejszą:)
Jak na zdjęciu, tylko z czarnym stelazem.
 

Załączniki

  • queron (2).jpg
    queron (2).jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 87
Ty sie faktycznie obkupilas ;) ja wizelam oba komplety, jeden 62/68, drugi ten wiekszy. Jakos patrzac na mojego meza trudno mi uwierzyc, ze naszemu synowi bedzie potrzebne 50 czy 56 ;) to sie najwyzej dokupi pod koniec ciazy. No i ten sweterek niebieski tez wziela :D i bielizne narciarska dla meza przy okazji tez ;)
Lidlowskie 56 to jak 62. Oni tam mają zawyżoną rozmiarowke. Moje panny noszą 98/104 a z Lidla i 86 jest dobre
 
reklama
Kupilam wózek :szok:
Dalej w to nie wierze hahaha
Dojdzie za jakieś 3 tygodnie.
Karex Quero New, nie patrzylam na wagę, spacerowke czy fotelik samochodowy, głównie zależało mi na pompowanych kołach i dużej gondoli. Fotelik zmienie a na używaniu spacerowki mi nie zależy, bedzie ok to pojeździ, a jak nie to sprzedam całość i kupie lżejszą:)
Jak na zdjęciu, tylko z czarnym stelazem.

to w ramach black friday znalazłaś coś w dobrej cenie?
 
Do góry