reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
Katiuszka gratulację:)) MAsz przystojnego synka!!! Dziewczyny a nie da się przenieść wątku z naszymi maluszkami jako wyróżniony na górę??? Tak będzie bardziej przejrzyście:-)

Wczoraj na izbie przyjęć widziałam reklamę super kapciochów w biedronce w sam raz do szpitala:))Szlafroki też są idealnie dla nas stworzyl ipromocję:-)

Też właśnie o tym myślałąm ale nie mam pojęcia jak.... Może tylko moderator to może i potrafi? :)
 
Witajcie!
Mam pewien problem odnośnie ubranka tzn. body :-( Mam uszykowane już wszystkie ciuszki do szpitala ale tak się zastanawiałam że pod pajacyki to najlepiej mieć body z krótkim rękawkiem ( a ja mam z dł. rękawem) na połowę marca mimo wszystko. Jak uważacie? Potem w domu pajacyk i tez bym wolała kr. rękaw body.Tylko teraz jest problem bo na necie nigdzie nie mogę znaleźć krótkiego rękawka kopertowego. Macie jakiegoś sprzedawce albo jakiś sklep godny polecenia :-)
Jeszcze pytanie odnośnie podgrzewaczy kupowałyście ze sterylizatorem czy bez? Polecicie jakieś?
:-) No i moje chyba ostatnie pytanie jaki macie zakupiony stanik do karmienia?
Pozdrawiam serdecznie
 
Ja też wyprałam wszystko w płynie Lovela, łącznie z pościelowym, moimi koszulami, piżamami, ręczniczkiem, kocykiem itp. Są po nim całkiem mięciuśkie.:-)


Ja mam staniki z alles mama. Mam tylko wrażenie, że są jakby większe rozmiary.:sorry2: Ale w sumie to chyba specjalnie, bo i tak po porodzie rosną cycafonki.:shocked2: A staniki są wygodne i fajnie się rozpinają, do tego jakby przyszło karmić przy kimś to są całkiem sexiiiiii:zawstydzona/y:;-)
 
czyli jeszcze sól morska muszę kupić :)

ją też w loveli pralam, tylko w płynie a do tego płyn do plukania

barbia wpisz na allegro body kopertowe, ją dzisiaj tak znalazłam z krótkim rekawem właśnie.
co do stanikow to ja mam z h&m, mothercare i jeden taki lepszy ale nie pamiętam firmy. wszystkie faktycznie jakieś większe się wydają
 
Ja staniki też mam z alles mama:) Muszą być trochę większe ponieważ na początku biust jest ogromny:szok:

Co do noska ja mam sól fizjologiczną i fridę w razie większy awarii:-)
 
Basiatoja, Fridy i innych wynalazkow (bardzo przydatnych przy infekcjch) lepiej nie naduzywac, bo zawsze troche ta sluzowke meczysz. Jak dziec charczy w nocy, mozna probowac Frida lub mala gruszeczka. Kozuchy wyciagalam patyczkiem kosmetycznym, jak jakas dojrzalam w nosku.

Barbia, body z krotkim rekawem generalnie latwiej ubrac niz te z dlugim, wiec rzadko sa kopertowe. Kopertowe body to super wynalazek dla oseska:tak: Z drugiej strony trudniej wcisnac pajaca z dlugim rekawem na bodziaka z dlugim - wez to pod uwage.

Co do wody morskiej - polecam psikniecie sobie do nosa woda, ktora zakupilyscie dla malenstwa. Na poczatku uzywalam Sterimaru, dziecko kwililo przy aplikacji. Jak sobie psiknelam... Az mi sie w zatokach zakrecilo. Kto wymyslil taki silny spray dla noworodka????? Przeciez takiemu malenstwu takie cisnienie chyba do mozgu dociera - okropnosc po prostu.:szok: Probowalam roznych i najdelikatniejszy byl Disne Mar. Do dzis go uzywamy i synek nie protestuje.
 
Biasiatoja ja firdę użwałam już jak Jasio miał taki normalny katatar:) pierwszy raz chyba jak miał dopiero 7 miesięcy, a tak to podobnie jak Kociatka kożuchy wyciągałam patyczkiem.
Kociatka z tą wodą morską zgadzam się z Tobą w 100%, my też używamy Disne Mar. Raz dałam się namówić Pani w aptece na wodę Sterimaru i to była totalna porażka, sama ją zużyłam bo dla dziecka się nie nadawała.

A z bodziakami to wydaję mi się że to indywidualna sprawa mi np dużo łatwiej zakładało się bodziaki przez głowe niż kopertowe:). Zobaczymy jak będzie teraz, niby parę sztuk kopertowych posiadam i z długim i z krótkim rękawem, tak na wszelki wypadek.
 
reklama
no właśnie... a sama używam MariMer czy jakoś tak i średnio go lubię bo zawsze ścieka mi po całej twarzy. Czy maluchy nie za bardzo protestują przy aplikowaniu im sprayu do nosa?

A fridę używa się na sucho czy po wcześniejszym użyciu roztworu z soli morskiej?

A i jeszcze jedno - dla mam, które używały inhalatorów? Jakąś specjalną sól fizjologiczną kupowałyście do tego urządzenia?
 
Do góry