reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Katiuszka gratulacje Kochana!!!:-) Julek śliczny chłopczyk:-) Swoją drogą z terminami fajnie, głównie udzielasz się na lutówkach, u nas zaglądasz a urodziłaś w styczniu jeszcze:-D
 
reklama
Katiuszka gratulację:)) MAsz przystojnego synka!!! Dziewczyny a nie da się przenieść wątku z naszymi maluszkami jako wyróżniony na górę??? Tak będzie bardziej przejrzyście:-)

Wczoraj na izbie przyjęć widziałam reklamę super kapciochów w biedronce w sam raz do szpitala:))Szlafroki też są idealnie dla nas stworzyl ipromocję:-)
 
Katiuszka GRATULACJE!!!!! Śliczny Słodki Chłopczyk :-):-):-):-):-):-):-)

te kocyki przytulanki mnie rozbroiły, pewnie się skuszę na kupno hihi
lece zobaczyć na promocje w biedronce

aaa w ogóle to mam pytanie, większość z was już po misji -pranie ;p

czego używałyście/używacie???


ja przy młodym korzystałam z jelpa, ale doszły mnie słuchy że teraz drogo to wychodzi.
Macie do czynienia z Lovelą? i jak to jest, pierze sie tylko w proszku, czy płyn do płukania też się daje?
boszszee...jak człowiek zapomina o takich sprawach :p
 
reklama
Do góry