reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

U mnie też bez wiadomości z rossmanna a tu już końcówka 38tyg [emoji849] zagadałam do kasjerki o te promocję, to najpierw sie zamyśliła a potem przypominała sobie, ze bylo cos takiego, ale powiedziała że trzeba czekać na maila...
 
reklama
Jakby co to teraz na tą kartę można kupić lekko przecenione jedynki, ale zielone.


Dzięki :) pójdę jeszcze do innego Rossmanna przy okazji jak będę w mieście, może tam będą wiedzieć o co chodzi i też tak pójdzie:)
U nas też jedna kasjerka nie wiedziała o co chodzi i wolała koleżankę i tamta już ogarniala. Do mnie też inne @ dochodzą, a tego nie było...
Rabat nalicza się do karty, więc ten mail nie ma większego znaczenia.
 
Ostatnia edycja:
Ja to w ogóle pierwsze słyszę o jakiś mailach... Poszłam po prostu do Rossmanna, powiedziałam że chce odebrać Pampersy za 1 grosz, kasjerka oczywiście nie wiedziała o co chodzi. Zawołała drugą babeczkę, która pod ladą poszukała i znalazła opakowanie oznaczone naklejką, że o tę promocje chodzi. Zeskanowała kartę i tyle ;)
 
Dziewczyny wy tak rozmawiacie o tych pieluszkach, ale to tylko dla mam, które zostają mamami po raz pierwszy? No, bo ja mam już jedno dziecko i nie ma tam opcji bym dodała, że jestem w ciąży.
Jak się Michalinka urodzi to wtedy chyba jest opcja dodaj dziecko, wprowadzisz jej dane i chyba do skończonego pierwszego miesiąca możesz odebrać pieluszki za 1 gr, tak słyszałam kiedyś od znajomej.
 
reklama
Do góry