reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Bylismy dzis w rossmanie i jakby ktoras z Was byla zainteresowana chusteczkami nawilzajacymi to z velvet pure baby (tak to sie chyba pisze) jest promka 1 + 1 gratis wiec wychodzi po ok. 3.5 zl za paczke a skład wedlug srokao maja bardzo dobry :) ja chyba jeszcze jutto bede to wezme sobie dla mlodej, bo w przedszkolu co jakis czas wolaja a i w domu czasem sie używa.
 
reklama
Zobacz załącznik 897325 Zobacz załącznik 897326

Też nic nie dostaliśmy, bo nie mamy maluchów w rodzinie. Ale ja się cieszę, że wszystko mogłam wybrać sama ;) dostałam kilka rzeczy, ale nowych w prezencie wcześniejszym...
U nas chyba mało różowo - sama kupiłam jedną pudrową bluzę i to na 68, a to co widać to dostałam ;p Pewnie podostajemy masę różu, więc nie kupowałam sama ;) Poprasowałam 56-62 tak w razie coś ;p
[emoji123][emoji123][emoji123][emoji847][emoji7][emoji7]
 
Bylismy dzis w rossmanie i jakby ktoras z Was byla zainteresowana chusteczkami nawilzajacymi to z velvet pure baby (tak to sie chyba pisze) jest promka 1 + 1 gratis wiec wychodzi po ok. 3.5 zl za paczke a skład wedlug srokao maja bardzo dobry :) ja chyba jeszcze jutto bede to wezme sobie dla mlodej, bo w przedszkolu co jakis czas wolaja a i w domu czasem sie używa.
Dzięki za cynk, zajrze jutro :)
Ja od siebie dam info o promocji w Biedronce na lovele ;) proszek 1.5 kg (a chyba nawet 1.6 kg tam jest) lub płyn do prania 1.5 litra przy zakupie dwóch wychodzi 13.99 za sztukę ;) czyli za 3 kg lub 3 litry niecałe 28 zł :)
 
My chyba już większość rzeczy z wyprawki mamy zamówione... został mi laktator, bo nie wiem co z nim zrobić - czekać na spectra 9 plus czy wybrać inny. Chciałabym kupić jeszcze jakąś lampkę na komodę do nocnego wstawania i pomyślałam o takiej z projektorem od razu, macie coś do polecenia? ;)

https://www.smyk.com/duux-projektor...EWHW3dJF16O63pZ6v561W7PELzYGSR1YaAovTEALw_wcB

Miał ktoś może taką? ;)
 
Ja mam taką kostkę z chicco,projektor i lampka w 1. Po włączeniu dziala okolo 20min,potem sie wył. Dosc solidne wykonanie bo synek się nią bawil, rzucal a nic nie popękało. Teraz bedzie dla małej [emoji4]
4919107ab07e9969342f64abe909618f-product_lightbox.jpg
 

Załączniki

  • 4919107ab07e9969342f64abe909618f-product_lightbox.jpg
    4919107ab07e9969342f64abe909618f-product_lightbox.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 409
reklama
Do góry