reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

haha muszę becik skończyć i wezme się za skarpety haha
kocyk
pościel sliczna:) narobiłaś mi ochoty ale to mam jeszcze czas po narodzinach małego:)

Ja tez myslalam ze uszyje wszystko pozniej, na na teraz to i tak pewnie nie bedzie potrzebne, ale materialy przekladalam z miejsca na miejsce i stwierdzilam, ze uszyje i bedzie gotowe.
 
reklama
Moje dzisiejsze zakupy [emoji16][emoji16]
IMG_1829.JPG

Pieluchy są mega!no i na święta da mojego elegancika koszula, babcia się ucieszy hehe [emoji16][emoji16]
 

Załączniki

  • IMG_1829.JPG
    IMG_1829.JPG
    339,9 KB · Wyświetleń: 414
Aaa i jakby któraś była zainteresowana to w Kaphalu jest promocja 2+1 czy 3 za 2 na to samo wychodzi [emoji16] jak dla mnie tam ceny są troszkę przesadzone, ale może któraś skorzysta [emoji16]
 
Ja tez myslalam ze uszyje wszystko pozniej, na na teraz to i tak pewnie nie bedzie potrzebne, ale materialy przekladalam z miejsca na miejsce i stwierdzilam, ze uszyje i bedzie gotowe.

jakbym miała materiał to pewnie Robiłabym podobnie hahaha:) także też lubię ogarnąć to co widzą moje oczy ze jest do ogarnięcia:)

Moje dzisiejsze zakupy [emoji16][emoji16] Zobacz załącznik 893189
Pieluchy są mega!no i na święta da mojego elegancika koszula, babcia się ucieszy hehe [emoji16][emoji16]

śliczne . piękne kolory:)
a pieluszki identyczne kolorystycznie właśnie chce kupić haha :)
 
Już mam swojego Mercedesa [emoji7] fajnie jest zapakowany, więc nie będę go jeszcze składać, na razie leży wszystko osobno noi cieszę się jak dziecko[emoji16] oczywiście już dzwoniłam do Tosi i mówię że nie mam moskitiery, to mi Pani wytłumaczył że ona jest już wmontowana w budce i dopiero wtedy ja znalazłam[emoji17] ogólnie wizualnie na plus, śpiworek też jest ekstra a praktycznie się wypowiem jak będę miała już swojego pasażera [emoji170][emoji188]

Mój tez wysłany już[emoji33] będzie może jutro nawet [emoji86][emoji41]
Gratuluję udanego zakupu!![emoji8]

Jeszcze zanim wyjde, wrzucam Wam moje cudaki do lozeczka i wozka. Zestaw z żołtym jest mniejszy i mysle, ze spokojnie do wozeczka tez sie nada. Oczywiscie jeszcze nie prane i nie prasowane, dlatego takie wymemlane, ale jaram sie troszku ;)
@ONAONAONA jak skarpety dla coreczki ?? Poswiecilas nocke na dzierganie ;) hehehe

Zobacz załącznik 893088 Zobacz załącznik 893089 Zobacz załącznik 893090

Ekstra!! Po prostu śliczne!!! [emoji33][emoji847][emoji16] i to robione ręką mamusi [emoji106] najcenniejsze!!!

Moje dzisiejsze zakupy [emoji16][emoji16] Zobacz załącznik 893189
Pieluchy są mega!no i na święta da mojego elegancika koszula, babcia się ucieszy hehe [emoji16][emoji16]

Cudeńka [emoji173]️ a ten bodziak zielony to podobny do mojego z coccodrillo [emoji41]
 
Mój tez wysłany już[emoji33] będzie może jutro nawet [emoji86][emoji41]
Gratuluję udanego zakupu!![emoji8]



Ekstra!! Po prostu śliczne!!! [emoji33][emoji847][emoji16] i to robione ręką mamusi [emoji106] najcenniejsze!!!



Cudeńka [emoji173]️ a ten bodziak zielony to podobny do mojego z coccodrillo [emoji41]

Bo właśnie jest z coccodrillo [emoji16] koszula też[emoji4]
 
reklama
Niestety tak. Zauważyłam dopiero w domu [emoji85] tylko wiadomo dół dodatkowo rozpinany

Dasz radę przez głowę[emoji5][emoji106] ja chyba jakas taka niedelikatna byłam, bo od urodzenia synka mu ciuchy przez głowę ubierałam bez problemu,.. jakoś żadnego strachu w sobie nie miałam [emoji28] mam nadzieję, że przy drugim mi nie odbije i nie będę się bała [emoji57]
 
Do góry