reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Aj tam jak w domu to pol biedy:) nikt nie widzi. A jak jest to wydawac kase tylko zeby kolor inny byl...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
1487183712-aaaaaa.jpeg


Zakupiłam[emoji16] Akurat byłam w TKMaxx po prezent na urodziny kolezanki córci i sie trafił chłopakowy a cena nie zaporowa!!! Jak jednak bobas zechce być dziewczynką, to bedziemy strzelać aż się w końcu chłopak do tego otulaczka trafi[emoji13][emoji13][emoji13]
 
Dziewczyny mam ogłoszenie


Chętnie odsprzedam nową bluzkę z Lidla ciążową. Kupiłam za dużą a na zwrot jest tylko 7 dni więc za późno. A jest bardzo ładna i szkoda że leży.
Rozmiar M a tak naprawdę L-XL, ja normalnie noszę M czasem L a ta jest luźna wszędzie, w ramionach biuście rekawy za długie. Cały jej urok że powinna być obcisła i eksponować brzuszek :)
Sprzedam za 23zł plus przesyłka polecona, jak ktoś chętny to na priv
1487183976-aaaaaa.jpeg
 
1487183712-aaaaaa.jpeg


Zakupiłam[emoji16] Akurat byłam w TKMaxx po prezent na urodziny kolezanki córci i sie trafił chłopakowy a cena nie zaporowa!!! Jak jednak bobas zechce być dziewczynką, to bedziemy strzelać aż się w końcu chłopak do tego otulaczka trafi[emoji13][emoji13][emoji13]
A to ma jakieś zapięcia czy tylko omotać?
Sorki ale kompletnie się nie znam na tym.

Sent from my KIW-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Też już mam jeden otulacz, przy synu nie znałam takich metod, był placzliwy a odruch moro go wybudzał więc wierzę że otulacze mają sens :)
 
reklama
Ale Wy piękne rzeczy kupujecie. Mnie strasznie korci żeby zacząć kupować ale jeszcze się powstrzymuję. Po pierwsze nie znam płci a po drugie jeszcze się boję.
 
Do góry