reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Wszystko używane więc miękkie. Ja to upiorę chyba w czerwcu i wyprasuje od razu i spokój :) jeszcze mnie zakup płynu do prania czeka, ale cena Lovella skutecznie odstrasza. Może coś będzie w promocji.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
my pierzemy i płuczemy normalnie w Loveli albo w Białym Jeleniu, gdyż mąż jest alergikiem.
Warto patrzeć na promocje np. w Rossmannie czy Selgrosie.
teraz kupiłam Dzidziusia zobaczymy jak małż reaguje :laugh2:
 
A to pajac o którym wspominałam ostatnio ;)
DSC_0779.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0779.JPG
    DSC_0779.JPG
    670,3 KB · Wyświetleń: 385
Ja to się gubię jeszcze co kupić. Córka urodziła się za granicą i było mega gorąco przez pierwsze dwa miesiące na samych bodziakach praktycznie. A polska pogoda lubi płatać figle i we wrześniu potrafi być zimnooo.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roznie może byc z ta pogoda dlatego ja trochę cieplejszych rzeczy kupie ale bez przesady. W razie gdy zabraknie to sie dokupi. W tamtym roku pojechaliśmy nad morze we wrzesniu i bylo mega cieplo.
 
Wszystko używane więc miękkie. Ja to upiorę chyba w czerwcu i wyprasuje od razu i spokój :) jeszcze mnie zakup płynu do prania czeka, ale cena Lovella skutecznie odstrasza. Może coś będzie w promocji.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czasami proszek i płyn Lovella jest w Biedronce na promocji. Trzeba wyhaczyc, ale do czerwca na pewno zdążymy :)
 
Wiem 25_pixels ja bez suszarki nie wyobrażam sobie już życia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak myślałam że masz [emoji16][emoji16][emoji16] suszarka, zmywarka, Kitchen Aid i Vitamix to dla mnie niezbędne rzeczy [emoji12] pokusiłabym się jeszcze dodać "śniegopluja", traktorek do koszenia bo wygodna jestem (nie to żebym kiedykolwiek trawę kosiła, ale widziałam jak mąż klnie przy kosiarce pchaczu przez ponad godzinę [emoji6])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry