reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Szybko robicie wyprawkę. Ja poki co kupiłam nową pościel z kubusiem puchatkiem zanim lekarz potwierdził ciążę [emoji14] byla mega okazja bo zaplacilam za nią 15zl! Z ubrankami sie wstrzymam do wiosny! Mam nadzieję ze poznam plec na prenatalnych [emoji16]
Po starszaku nie mam nic... Wszystko trzba kupic od nowa!

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag82 kupiłam kombinezon bo był na przecenie-70% więc okazja.Tylko dlatego wzięłam.Wiadomo że i tak jeszcze 1 będzie potrzebny.Czemu na konkretną płeć?Dziewczynce też będzie pasował .
Ja już kupuje powoli dla maluszka bo nie mam nic po mojej dwójce więc wolę powoli uciekać z wydatkami.
Truskaweczka Emi i Wiki urodzone w 42 tc a miały tylko 49 cm i 50 cm więc spokojnie dziecka 60 cm raczej się nie spodziewam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje pierwsze kluskowe zakupy 20170131_115531.jpg
 

Załączniki

  • 20170131_115531.jpg
    20170131_115531.jpg
    209,8 KB · Wyświetleń: 99
  • 20170131_115516.jpg
    20170131_115516.jpg
    185,7 KB · Wyświetleń: 95
Ja mam lumpa za blokiem. Ale jeszcze olx przetrzepie. Fajne spiworki do spania dzis byly w lumpie. Moze zamiast kolderki...zastanowie sie jeszcze. No i cos nowego tez kupie.
 
reklama
@luska1979 moja wypowiedź była bardziej do dziewczyn, które są pierwszy raz z ciąży. Ty akurat wiesz, że Twoje córeczki urodziły się niewielkie i trzecie dziecko też wielkoludem nie będzie ;) a one tego nie wiedzą więc lepiej poczekać w ich przypadku do porodu ;) mój synek miał 58cm w 38tc więc teraz mikruska też raczej mieć nie będę :p
Dziewczyny śliczne ubranka :) ja zacznę coś kupować pewnie dopiero marzec/ kwiecień :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry