reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ja mam lumpa za blokiem. Ale jeszcze olx przetrzepie. Fajne spiworki do spania dzis byly w lumpie. Moze zamiast kolderki...zastanowie sie jeszcze. No i cos nowego tez kupie.
Spiworek swoją drogą, kolderka swoją. Ja bardzo chwalę te śpiworki, moja się strasznie rozkopuje do tej pory chodzę i przykrywam.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mam takie pytanie do doświadczonych ,mam. Jako, że mamy termin na sierpień to kupować jakieś ciuszki z krótkim rękawem czy raczej mało użyteczne przy takich maleństwa?

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczne rzeczy macie! :) ja mam takiego ulubionego lumpka gdzie w każdą sobotę są dziecięce ubranka po 1zl i naprawdę fajne kąski można wyłapać muszę się wybrać kiedyś :)

No ja jako mama po raz pierwszy też mam problem ile czego kupić, czy od rozm 62 czy 56 też kupować czy krótki rękaw czy długi. I jak nie wpaść w szał zakupów żebym wszystko zdążyła założyć ;)

Dzisiaj byłam w pepco i musiałam kupić bo bym uschła chyba ;)

1485877434-aaaaaa.jpeg


p19uflw1jarcljhd.png
 
Na prawdę nie ma co przesadzać z ilością tych najmniejszych rozmiarów bo takie dzieci szybko rosną. A poza tym jak okaże się, że czegoś jest za mało to można dokupić ;)
 
Super zakupy!!!!
Ja dziś zrobiłam maraton po ciuchlandach w poszukiwaniu spodni ciążowych! Efekt marny jak nie byłam w ciąży to spodni od groma, teraz prawie w ogóle!!!
Czyli wróciłam bez nowych spodni...[emoji53]
Jedyne co mi się udało zakupić to adapter pasa besafe... dokaładnie taki w stanie idealnym!!!
1485885271-aaaaaa.jpeg


I majątku za niego nie dałam bo niecałe 30zł[emoji16] Przy Lence miałam inny ale po mnie jeździły jeszcze 2 ciezarówki i się zeszmacił... Ten po zakończeniu uzytkowania jeszcze sprzedam z zyskiem[emoji6]
Lubie takie rzeczy w ciuchlandach bo ludzie czesto nie wiedzą co to jest(mimo metki która jest instrukcją) wiec nie ruszają...[emoji13]
 
Co do okazji w ciuchu kiedyś kupiłam takie krzesełko turystyczne za 15zł stan jak nowe
1485885683-aaaaaa.jpeg


Jest tak rewelacyjne że u moich rodziców służy dzieciakom do dzisiaj(zwykłe krzesła dziecko wygodnie dosiega do blatu)
Trafiłam takie identyczne jeszcze 2 razy... raz dla babci wziełam(jeszcze z metkami) i siostrze za żadne nie dałam wiecej niż 20zł[emoji16] A przy mnie ludzie się zastanawiali co to za dziwny fotelik samochodowy... hehe...
 
Super kuretynka, masz nosa [emoji6]
Mamusie bez doświadczenia- sklepy są pod nosem, zawsze można dokupić. Krótki rękaw dla noworodka? Sama się zastanawiam bo mojego syna urodziłam w grudniu. Noworodki są raczej ciepło lubne więc raczej długie rękawki będą w użytkowaniu. Ze dwa rampersy na ew upaly ale pamiętajcie jakie mamy ostatnio lata, sierpień deszczowy i chłodny..
Powiem wam na moim przykładzie.
Przez całą ciążę mówiono mi że syn będzie duży, parę dni przed porodem ok 3800, prawie nie miałam rozmiaru 56 ... a dziecko 55cm długie i 2930 waga! Kruszyna, we wszystkim się topił, nawet w 56. Noworodki są skurczone na początku. Dramat, sąsiadka mi pożyczyła ubranka takie malutkie. A r. 62 nosił dopiero jak miał 2 miesiące.
Także sprawa indywidualna
 
Super kuretynka, masz nosa [emoji6]
Mamusie bez doświadczenia- sklepy są pod nosem, zawsze można dokupić. Krótki rękaw dla noworodka? Sama się zastanawiam bo mojego syna urodziłam w grudniu. Noworodki są raczej ciepło lubne więc raczej długie rękawki będą w użytkowaniu. Ze dwa rampersy na ew upaly ale pamiętajcie jakie mamy ostatnio lata, sierpień deszczowy i chłodny..
Powiem wam na moim przykładzie.
Przez całą ciążę mówiono mi że syn będzie duży, parę dni przed porodem ok 3800, prawie nie miałam rozmiaru 56 ... a dziecko 55cm długie i 2930 waga! Kruszyna, we wszystkim się topił, nawet w 56. Noworodki są skurczone na początku. Dramat, sąsiadka mi pożyczyła ubranka takie malutkie. A r. 62 nosił dopiero jak miał 2 miesiące.
Także sprawa indywidualna
1485888313-aaaaaa.jpeg
rozmiar 56 [emoji12]
 
reklama
Co do krótkiego rekawku, moja Lena z maja temperatury jak wyszlysmy ze szpitala 27stopni praktycznie od poczatku zakładała m krótki....
Co do zdjecia moja też tak wygladała w ciuchach 56[emoji16] i niektore body nosił nawet ok 6msc... wiec niema zasady[emoji6]
 
Do góry