reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

<<< Wyprawka >>>

reklama
Edytko i jak rowerek doszedł ?

Ja czekam na książki z merlina...nawet kazałam kurierem wysłać, ale pewnie na darmo wydam pieniądze :baffled:
 
My wszytko dostalismy na czas
Wesołe Drzewko - super gra !!! dla całej rodziny (196188585) - Aukcje internetowe Allegro

Darai dostaął taką gre i siwtenie wie o co w tym chodzi , i sma muwi kto ma nastepny ruch heheh mamy ubaw po pachy ,

wczoraj przysżła moja siopstra (" chrzestna Darii) i przynmiosła już prezencik wczorajn mnóstwo bajeczek, i do tego bidon ten rózowo zielony

436.jpg


i do trego pieska maskotek jak sie na cisnie na jedno ucho , to mozna sobie cos powiedziec, na drugie ucho to nam to powtórzy ,
 
Edytko i jak rowerek doszedł ?

Ja czekam na książki z merlina...nawet kazałam kurierem wysłać, ale pewnie na darmo wydam pieniądze :baffled:

:no::no::no::no::no:
Nie doszedł i brak kontaktu z facetem.

Ma kilka negatywów i wszystkie dotyczą słabego kontaktu i dostarczenia przesyłki po 3 tygodniach, więc jeszcze mamy nadzieję.

A dlaczego na darmo wydasz pieniądze???
 
No na kuriera ...Bo tak to mam przesyłkę w merlinie za free a za kuriera muszę dopłacić 10 zł....
Mam nadzieję, że książki, chociaż dzisiaj dojdą :dry:
 
reklama
Książeczki nareszcie doszły :tak:...a dzisiaj zamówiłam już kolejne ...zwariowałam normalnie :-D

Hitem okazała się książka polecana przez Luleczkę :happy:

83-7167-448-1.jpg

Niestety Hanulka nie może jej czytać samodzielnie, bo odrywa ruchome elementy...wiedziałam, że tak będzie :sorry2:...no ale od czego jest mama :cool2:


Fajna jest też ta książeczka ;

978-83-7167-465-5.jpg

Bardzo porządnie i pomysłowo zrobiona zrobiona :tak:...też z ruchomymi elementami


83-7482-037-3.jpg


A w tej są bardzo ładne ilustracje :happy:
 
Do góry