reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Karolinnka gartuluję udanych zakupów!!!
ja właśnie wróciłam z ...leśnych terenów
było z przygodami, bo jednego dnia w nocy dostałam gorączki, straszny ból gardła, szok!!!
wystraszyłam się o dzidzię
poszłam za radą właścicielki gospodarstwa agroturystycznego do miejscowego lekarza
okazał siię bardzo miły-był to ginekolog
zbadał mnie z góry na dół i powiedział, że antybiotyku nie bardzo chce mi przepisywać, że mam spróbować pyralgin, tym bardziej, że rano gorączka mi minęła
pytałam się, czy gorączka może być szkodliwa dla dzidz,a on mówił, że już na tym etapie nie
istnieje ryzyko, ale w początkowych miesiącach
także kuruję się jak mogę i jest w miarę coraz lepiej

a co do zakupów, po powrocie dzwoni mama, że nakupowała mnóstwo sprzętów dla dziecka- 2 nosidełka, kojec taki rozkładany, wózek, wszystko jakoś okazyjnie za taniochę, ale firmy chicco, z tego co wiem to dobra firma

tak sobie patrzę na mój suwaczek i już tak niewiele zostało, a ja zupełnie nie spakowana!
;D
 
beatko co racja to racja :D

justynko faktycznie masz tylko 3 tyg do końca!!u mnie pewnie jeszcze z 6! :) ( i dzięki za gratulacje udanych zakupów :) )

co do wózka to CHYBA kupimy z mężem "Polak-a",bardzo fajnie wygląda, oto zdjątko,mam nadzieję że duże te zdjęcie nie będzie a i kolor pomarańczowo-beżowy

piccolosport2ii.jpg
 
Karolinna, Aniam bryczki dla maluszków super!!! :)

Karolinna gratuje udanych zakupów, wiem co to znaczy, bo ja wprowadzałam się prawie rok temu i jaka to była frajda jak sie cos nowego kupowało!!! :) Ja wtedy w nowym mieszkanku mogłam sprzatać codziennie, a teraz..... szkoda gadac. :p A jak bedziesz się tak przemęczać, to nie dotrwasz tych 6 tygodni, które ci zostały. Troszke zwolnij. :)

Justynaj uważaj na siebie!!!! Życze zdrówka!!! :)
 
cześć dziewczyny, ale bryki!!!!!
mój mąż nazywa mnie blacharą", ale takiej mi nie kupił ;D ;)

muszę napisać o 2 sprawach: po pierwsze coraz częściej urodzenie dziecka kojarzy mi się z lądowaniem samolotu ;D

może to i dobrze bo bardzo lubię latać 8)

po drugie aniam mam przeczucie, że Ty urodzisz następna (to nie znaczy, że przed czasem), mam nadzieję, że się cieszysz ;D ;),ale nie traktuj tego tak serio, to tylko moje przypuszczenia niczym nie uzasadnione (o sobie z kolei myślę, że będę bardzo dużo po terminie i długo będę się jeszcze męczyć :()

Pycha dzięki za życzenia zdrowia

jadę na czosnku i pyralginie+miód z cytryną-eliksir,którego proporcej zna tylko mój mąż

pozdrawiam wszystkich

J ;D

 
pycha i justynka dzięki za komplementy pod adresem wózka :)

justynko życzę duuuużo zdrówka! bo przeziębienie to jedno z najpaskudniejszych przypadłości jesiennych
chory1pd.gif

 
justynko zdróweczka życzę, tez ostatnio na miodzie i cytrynce "jechałam' i muszę przyznać ,ze pomogło...także pij jak mężuś robi, to szybciutko wrócisz do zdrowia... :)

aniam i karolinka fajne te wasze wózeczki

a oto upatrzony przez nas tylko jeszcze nie wiemy czy trzy- czy czterokołowy ::)

trackerb530g17cg.jpg


lub

racerstb528g18fe.jpg
 
justyna, czosnek, miód i cytryna to doskonała mieszanka, zwłaszcza w postaci tych "mężowych eliksirów" ;D coś o tym wiem ;) życzę szybciutko zdrówka!!! :)
 
reklama
Madziuniu mi osobiscie bardziej podoba się ten na 4 kołach.

A ja dziś zaczęłam pranie dzidziusiowych ubranek. Musze to robić codziennie po 1 pralce, bo nie mam potem gdzie wywiesic.

No i troche się zmartwiłam, bo łózeczko zobaczę dopiero po powrocie ze szpitala, bo moja siostra tak sobie wymysliła. No trudno... muszę ćwiczyć cierpliwość......
 
Do góry