reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
my mamy ten lezaczek bujaczek z fp do 18kg ,jest superowy :) ten lezaczek hustawka tez jest cuuuudny :) my kupilismy osobno hustaweczke wlasnei taka i ten lezaczek fp ,ale hustawke musimy sprzedac bo chrzestna kupila druga :) tyle ze my kupilismy uzywana wiec jutro wystawiam na sprzedaz nasza :)
 
a ja wrócę do tematu który mnie trochę trapi ... no bo pisałam ze w rozmiarze 52/56 mam same bodziaki z długim lub krótkim rękawkiem i teraz chciałabym dokupić troszeczkę jakiś cieplejszych spodenek i zastanawiam się czy kupować 56 czy już lepiej kupić większe na 62 - bo nie wiem jak szybko taki dzieć rośnie teraz mały ma około 3150/3450 wagi
mamusie doświadczone co byście kupiły trochę większe i podwijać ?

Merlin - moim zdaniem kupowanie ciuszkow w rozmiarze 56 jest troche strata pieniedzy, no chyba ze lekarz powiedzial Ci, ze dzidzius bedzie bardzo malutki, albo spodziewasz sie wieloraczkow.
z reguly dzieci rodza sie ponizej 60cm i poczatkowo rozmiar 62 wydaje sie duzy, ale to jest kwestia max kilku tygodni. ja przy swoim pierwszym dziecku kupilam na poczatek rozmiar 62 i na nozki (ze spioszkami) zakladalam skarpetki dodatkowo, zeby nozki nie wychodzily z nogawek, a rekawki wywijalam. i bylo ok:)
zreszta tak mi radzily polozne na szkole rodzenia.
teraz termin mam za tydzien i nie kupilam mniejszego rozmiaru - tylko 62:)

'www.wyprawkabobasa.blogspot.com
 
Dziewczyny jakie kupowałyście duże podkłady poporodowe dla siebie na łóżko do szpitala? Bo jednak się okazało, że też mam je mieć.

anmika - ja kupowalam przy pierwszej ciązy podklady bella. byly w sam raz - a jak nie wykorzystasz wszystkich w szpitalu, to przydadza Ci sie w domu, albo do przewijania malucha w podrozy np.
teraz kupilam babyono, ale troche za male - raczej przydadza sie tylko dla dziecka, wiec generalnie tych nie polecam.

Wyprawka Bobasa
 
reklama
Kto stosował już te termoforki i może powiedzieć, że działają?


wiesz co moje malństwo od kilku dni a właściwie od początku ma problem z bolącym brzuszkiem tj napina sie i piszczy jak ma strzelić bąka lub kupkę wczoraj juz na prawdę cierpiał :-( i pomogła mu jedynie rozgrzana pielucha położoną na brzuszek - nie dawał sobie masować brzuszka a jak położyłam ciepłą pieluchę to i kupsko poszło szybciej i dał masować sobie brzuszek ale pieluchę to non stom musiałam kłaść na kaloryfer - dlatego też stwierdziłam ze kupię mu termoforek bo jak na złość ten co mieliśmy w domu popsuł sie. Myślę że jak pielucha pomagała to i termofor pomoże a tn przynajmniej dłużej trzyma ciepło niż nagrzewana pielucha

z tym brzuszkiem zauważyłam jeszcze jedną rzecz - zaczęłam pić mięte z tym wstrętnym koprem - mięte mam z ogródka i dziś mały jakiś spokojniejszy
 
Do góry