reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - niezbędnik dla malucha i mamy :)

reklama
Marciątko, jeśli nie nivea, to u nas świetnie się sprawdził cold cream z musteli. Ale jest nieco droższy, tyle, że może być również dla alergików ( a u nas po odstawieniu od piersi wyszła skaza białkowa i atopowe zapalenie skóry).
A podklady ja mialam belle tego typu Bella Mamma Podkłady Poporodowe Higieniczne 10Szt 2159 - Ceneo.pl sa w kazdej aptece i w sumie niedrogie :)

Choco pisala o kremie na brodwaki, mnie uratowal purelan Medela Krem Łagodzący Podrażnione Brodawki Purelan 100 7G 008.0017 - Ceneo.pl , a mialam i maltan i bephanten i jakis krem z ziołoleku, ale moj ssaczek pogryzl mi brodawki do krwi, zreszta do tej pory mam blizny ;)
 
wesolutka u nas szampon szybko poszedł w ruch, Wera urodziła się z długimi i gęstymi włosami, które jej się nie wytarły. Do tej pory używamy szampon z Emolium, jest bardzo wydajny i nigdy nie miała po nim problemów.
ps. doczytałam, że jest od 3 miesiąca i może faktycznie wtedy go kupiliśmy...
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o szampon ja polecam z Nivei szamponn i płyn do kąpieli 2w1 :) Przy nati używamy od początku i tak cały czas :) tez bardzo wydajne :)
 
A dlaczego szczotka ma być z naturalnego włosia? Różne opinie słyszałam i jak zwykle jestem w kropce. Aj.
 
reklama
Do góry