reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - niezbędnik dla malucha i mamy :)

A to prawda, że czasami patrze na te ubranka porównuję i uwierzyć nie mogę bo pomiędzy tym samym rozmiarem różnych firm jest mega różnica. Nie wiem jak ci producencji to mierzą. :dry:
 
reklama
Szczerrze mówiąc, miałam problem z segregowaniem ciuszków, bo to istne przekłamania były i układałam po prostu na oko. Podejrzewam, że później połowy nie wykorzystam, bo źle położyłam na kupkę... no ale co zrobić...
 
Ja też miałam problem z tymi rozmiarami :/ ostatecznie uznałam za miarodajne rozmiary z smyka i wg tego przymierzam inne i dzielę...

Do szpitala na razie zamierzam zabrać 56 ale jeszcze zo baczę co mi po usg ostatnim powiedzą-jeśli będą przewidywania że będzie duży to w razie czego wezmę 62...
 
Ja też mam od 62 w górę, coś małego mam, ale prawie nic :-) zobaczymy czy nasz wielki mały człowiek rzeczywiście takim sporym bobasem będzie jak mówią...
 
Ja też takie mam i są też tak różne.. zależy jakiej firmy, na "oko" dzieliłam i tyle, bo jak inaczej ;-)
 
Ja to mam teraz rozmiarówki naprawdę ciekawe ;)
Poza 44 muszę kupić coś na 30 parę i powiem wam, że ciuszki dla dziewczynek u mnie dużo kasy pochłoną. To co do szpitala zamówiłam kosztowało prawie 400zł :(

No ale trudno. Jak tylko prawko odbiorę to zabieram dzieciaki i będziemy jeździć po ciucholandach to zaoszczędzę trochę chociaż nie wiem jak ogarnę towarzstwo ;)
 
Choco haha dobre :)

Ja narazie mam zamiar poszykować do 62 a reszte ciuszków mam w kartonie w szafie więc na bierząco będę zmieniać szafę małemu :)
 
reklama
ja podobnie jak sawi, wszystko piore, podwojnie plukam i prasuje.

Hania, haha bedzie w faktach ze we Wloclawku matka z dwojka dzieci zdemolowala ciucholand :p
 
Do góry